Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan fejleszthetem a koncent...

Hogyan fejleszthetem a koncentrációs képességem, motivációmat és hogyan küzdhetem le a figyelemhiányomat?

Figyelt kérdés

Egy barátom tett már arra megjegyzést, hogy "lassú" vagyok és magam is azt gondolom, hogy már az sem köt le igazán, amit szeretek csinálni. Van, hogy csak elmélkedek és a gondolataim csapongnak.

Mit tegyek? Az olvasás segíthet? (nem olvasok túl sokat)


19 éves vagyok egyébként.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. aug. 3. 15:16
 1/3 hektorr7 ***** válasza:
Koffein tablettát tudsz venni patikában 20 db 500 forint. Az kifejezetten figyelemzavarra ADD, és figyelemhiányos-hiperaktivitásra árulják. De ha súlyos a zavarod javaslom pszichiáter szakorvos felkeresését ő majd ad adekvát gyógyszeres (antidepresszáns vagy stimuláns) kezelést és mellette pszichoterápiás segítséget viselkedséterápiás elemekkel kiegészítve!
2014. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sport
2014. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező ha nem túl súlyos a problémád akkor nem kell gyógyszert szedni. A sport tényleg jó, de emellett úgy segíthetsz magadon, ha megpróbálod uralni a gondolataidat. Eleinte talán nehéz, d próbálj meg egy kicsit tudatosan élni. Játékos módszerrel is lehet ezen segíteni. Ajánlanám neked a Lumosity játékokat, ez nekem is segített és mai napig nagyon élvezem. Napi 10 perc alatt lejátszható és garantált fejlődéshez vezet. (Be kell regisztrálni) Sok sikert.
2014. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!