Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Rexetinnek van olyan mellékh...

A Rexetinnek van olyan mellékhatása, mely figyelem/koncentrációs zavarokat okozhat?

Figyelt kérdés

Olyan 7 éve szedem a régi Paroxat néven futott gyógyszerből 20 mg-ot. Voltak időszakok, mikor voltak a figyelemmel problémák. Namost azt nem tudom, hogy ettől volt-e vagy sem.

Fontos lenne, mert most egy új gyógyszert ajánlottak, ami hasonló.


Jöhet minden tapasztalat. Köszi szépen!!!


2012. máj. 22. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A neten található tájékoztatón a nagyon ritka mellékhatások közt szerepel a koncentrálási nehézség. Nem gyakoriként pedig a zavartság és a tájékozódási zavar. Egyik jobb, mint a másik.
2012. máj. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem tapasztalatból írtam, de az utolsó mondatot csak most vettem észre.
2012. máj. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másnál esetleg?
2012. máj. 23. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én ugyan vezetni nem vezetek igy erről nem tudok írni,de az biztos hogy alapból egy kicsit nyugodtabb-fáradtabb-bágyadtabb leszel tőle pár óra hosszáig...én pánikbetegségre kaptam.Te mire szeded?
2012. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen hasonló dolgokra.
2012. jún. 3. 20:53
 6/6 anonim válasza:
Nálam okoz. Sőt, két hónapja szedem és több mellékhatása is jelentkezett. Igaz, én a 40mg mellé, szedek 4mg alprazolamot is. Amiket én észleltem: remegés felerősödése, koncentráció majdnem teljes hiánya, "nem tudok a seggemen ülni" érzés.
2013. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!