Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerű vérvételen ki volt...

Egyszerű vérvételen ki volt már rosszul? Mit éreztetke utána?

Figyelt kérdés

Ugyanis engemet kényteléen volt lefektetni a vérvétel után, mert azt mondta, hogy kissé elfehéredett a szám. Már máskor is voltam és sose fektetett ültetett le és hasonlót éreztem. Enyhe hányinger szerű érzés (inkább mintha büfögnöd kellene olyan érzés), Nem tudom mi van velem, egyébként is fáradt vagyok, meg meleg is van. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy már más is érzett valamilyen hasonló érzést vérvétel után?


Az biztos hogy én vért adni nem fogok, ha már ennyitől is "rosszul" vagyok.



2014. aug. 4. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajaj, én fiatal koromban szinte mindig elájultam, ha tőlem vért vettek. Később is elég volt, ha beszéltek vérről, vagy véres műtéti beavatkozásról (még harmincas éveimben is). Most már hatvan után, pláne, hogy évente egyszer biztosan sor kerül vizsgálati célból vérvételre, már meg se kottyan.
2014. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig rosszul vagyok.
2014. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hát ez gáz (nekem), még rá se stresszeltem előtte. Vagy tudat alatt indul be valami pszichikai dolog? Vagy egyszerűen csak ilyen nyeszlett lennék? Régebben nem ültettek le mégis jobban paráztam.
2014. aug. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!