Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A crp szintem 13 volt 10...

A crp szintem 13 volt 10 helyett kb.25 hetesen, a dokim adott antibiotikumot, de nem néztük utána hogyan befolyásolta az antibiotikum. Most 32 hetesen újra voltam vérvételen és 21,7 lett 10 helyett. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A fogorvos azt mondta van bár egy nagyon picit lyukas fogam, de ezt hagyhatjuk, mert nem fáj még, majd a szülés után kezeljük. Ettől lehet baja a bébimnek? Holnapután megyek a dokimhoz.
2010. júl. 20. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy okozhat e és milyen problémát a babánál, de nekem akkor néztek crp-t, amikor NST-n túl gyors volt a babám szívverése.
2010. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És milyen lett a CRP-d, magasabb?

Nekem eddig még nem volt NST de a magzati szívhang és pulzus jónak bizonyult.

2010. júl. 20. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
10 alatt volt, ha jól emlékszem 7. Addig az NST-ig nekem is minden rendben volt, valószínű az volt a baj, hogy előtte az uh-os doki miatt felhúztam magam és ez kihatott a babára.
2010. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen volt a CRP-m 15, ami elvileg 10-ig jó.

Az én dokim azt mondta, hogy nincs ezzel semmi gond, sőt még a belgyógyász is, akihez járok. Azt mondták akkor kellene aggódni, ha több 100 lenne az érték.

Nekem is van rossz fogam, ami néha fájdogál, lehet, hogy ez okozza emelkedést, de én nem merek fogorvoshoz menni.

2010. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma voltunk UH-n. minden ok volt, majd holnap megyek a dokimhoz, meglátjuk mit mondd.

2010. júl. 21. 22:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltunk a dokiál.

Azt mondta, hogy mivel minden más eredmény teljesen tökéletes így nagyon ne is foglalkozzunk az üggyel.

Írt fel antibiotikumot, de azt mondta több vérvétel már úgysem lesz így legalább nem idegesít ez az érték.

Megnyugodtam, mert több mindenkivel is beszéltem és mindenki azt mondta nem gáz.

2010. júl. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!