Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik valami vitamin vagy...

Létezik valami vitamin vagy kedély javító amivel fittebb, energikusabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Mostanában egész nap olyan fáradt és álmos vagyok,mint akit az éjszaka agyonvertek :)

Nem igazán tudom magam mostanában kipihenni. Meg fogynom is kéne egy 20-ast minimum,de nincs erőm a mozgásra sem. Várom az ötleteket!!


2010. jan. 13. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

supradynt szedek hónapok óta,de nem érzem a hatást(viszont nem is vagyok beteg )

szedtem egy Amway-es vitamint, ami viszont szuper volt, még a lépcsőn is könnyebben jöttem fel:))))

2010. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
csinálj egy 5 napos tisztítókúrát (böjtöt) tehát csak folyadék...garantálom hogy érzed majd a változást (én konkrétan kiugrottam az ágyból reggel mint a duracell nyuszi és egész nap pörögtem) meg utána, előtte érdemes egészségesen étkezni és 2 évente ezt megismételni
2010. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vörös ginzeng.
2010. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
C vitamin, sok gyümölcs
2010. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán meg kéne tanulni helyesen táplálkozni, és megadni a testednek amire szüksége van... Én sem érezném jól magam 20 kiló plusszal... ami tegyük hozzá, legalább 30 valószínűleg :) Az ember mindig kevesebbet mond, mint ami igaz :D
2010. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a letört bilifülemre, vagyis a fáradtságomra MagneB6 és Supradyn vitaminokat szedek.Nekem ezek nagyon beváltak. Már egy hét szedésük után jobban érzem magamat. Vanmég egy komplett vitamin készítmény a Humeter, de az bizony elég drága.
2010. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tényleg 20 kg + és nem 30.

Ha 30 kg kilót fogynék akkor csak 47 lennék,ami azért lássuk be elég kevés :)

Amúgy köszi a gyors válaszokat!

2010. jan. 13. 10:17
 8/14 A kérdező kommentje:
és ha béres cseppet szednék? erről mi a véleményetek?
2010. jan. 13. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szedem a béres cseppet! Hát... beteg az nem vagyok, de fitt se. Igaz naponta max 6 órát alszom, közben suli, munka, háztartás, lehet hogy ezen a béres csepp nem tud segíteni! :)

ha el is kezded, ne másnap várd a csodát! kell neki 2-3 hónap, mire kifejti a hatását!

2010. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, hogy 20 kiló nem harminc... Könyörgöm 77 kiló vagy. Mégegyszer elmondom, tanulj meg helyesen táplálkozni, fogyj le 20 kilót, és energikusabb leszel. De ha lusta vagy, akkor szedj be mindent ami az utadba kerül és mások szerint jó.
2010. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!