Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalnak a szívfájdalmak?

Mire utalnak a szívfájdalmak?

Figyelt kérdés
Egy éve "gondok" voltak a szívemmel, időnként szúró érzést éreztem a szívemben, ritkán volt ilyen, napi 1-2x, és ez tartott körülbelül pár hétig. Utána elmentem egy szívszakértőhöz, aki egy EKG-t csinált nekem, ami tökéletes lett, nem volt kihagyás. Azt mondta, hogy a szúrások lehetnek stressz hatására is, de akár a frontok is közre játszhatnak a dologban. Eltelt egy év azóta, körülbelül egy hete, kicsit többet ittunk a kelleténél, és zöld absinth után megittam egy fél energiaitalt, aminek az lett a vége, hogy mikor hazaértem a normális 70-es pulzusszám helyett 120 volt. Ez utána fokozatosan csökkent, állandóan mértem, mígnem visszaállt a rendes pulzusszám, kihagyás nem volt, egyenletes volt teljesen. Miközben ilyen magas volt a pulzusom, eléggé megfájdult a szívem, olyan sajgó érzést éreztem. Azóta is (egy hét telt el kb.) néha, de csak időnként ezt sajgó érzést érzem a szívem tájékán. Lehet ez a multkori dolognak még az utóhatása, esetleg front, vagy gyanakodhatok e más problémára? Már az is megfordult a fejemben, hogy a dohányzás is közrejátszhat a dologban, egyébként 20/L vagyok, az ereimmel sincs semmi gond. A választ előre is köszönöm!

2014. aug. 10. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az orvosnak ideg alapon vannak mellkasi fájások. Menj idegorvoshoz.
2014. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért van, hogy mikor teljesen nyugodt vagyok, akkor is néha rám tör ez sajgó érzés a szívem tájékán.
2014. aug. 10. 12:11
 3/4 anonim válasza:

Ha orvos nem tud segíteni, esetleg természetgyógyász vagy pszichológus tud. Általában a legtöbb betegségnek valamilyen lelki oka van és sokszor teljesen egyértelmű, csak magadnak nehéz megtalálni. De azért érdemes megkérdezni magadtól, hogy mi nyomja a szíved?

Azt is hozzá kell tenni, ha mindent úgy csinálsz, ahogy eddig, a helyzet valószínűleg nem fog magától megjavulni.

2014. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy igazatok van. Én arra gondoltam elsőnek, hogy ez annak az utószele még, hogy egy hete kicsit bepörgött a szívem, és most érzékeny lehet a frontra és azt érzem stb., lehet ilyesmiről szó ?
2014. aug. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!