Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végbélrepedésre jó a troparin...

Végbélrepedésre jó a troparin combinatum? Szedek mellette reparon kúpot, olajakat stb

Figyelt kérdés

Szerintetek jó lenne a troparin a végbélrepedésr? Mert kb 3 éve van berepedve mellette III. fokú aranyerem van. Véres székletem van kb havonta-kéthavonta és ha felreped a sebem a végbelemen akkor több napon

keresztül. Ezen felül óriási fájdalmak, székletszivárgás a gatyába már csak betéttel tudok meglenni mert beszennyezi a széklet meg genny az alsóneműimet. Rettegek hogy elrákosodik a fekélyem. Műtétet javasol az összes orvos azonban félek attól is. Olyan súlyos az állapotom hogy csak gerincérzéstelenítővel műtenének meg abban meg nagy az esély hogy lebénulok gerinctől lefelé.


Próbáltam alternatív médicinát tornagyakorlatokat de semmit sem értek. Pszichiáterhez elküldött a proktológus ő azt mondta szorongok meg neurotikus vagyok javasolt xanaxot de nem szedem mert nem akarok függővé lenni tőle.

Rajtam már nem sok minden segíthet. Szerintetek a troparin combinatum jó megoldás?


Diagnózisaim:

K58.9 IBS hasmenés nélkül

K 60.1 krónikus végbélnyílás frissura

I 84.0 belső aranyér

F 41.2 kevert szorongásos-depressziós zavar

F 48.8 egyéb meghat. neurotikus zavar


proktológus és pszichiáter diagnózisai akik kezelnek a bélpanaszommal



2014. aug. 17. 11:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!