Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen betegség? Csúnya,...

Ez milyen betegség? Csúnya, fekete szinű a bőröm és meg van vastagodva. Vérzik is és nagyon csúnya!

Figyelt kérdés
Már körülbelül 4 éve küzdök bőrproblémákkal. Először az arcomon jelentek meg sebek, sebhelyek akkor elmentem bőrgyógyászhoz és azt mondta ekcéma. Szedtem rá antihisztamin gyógyszereket, krémeket. Két éve megint kiújult az egész kezem és csuklóm viszketett, égetett vakarnom kellett. Száraz volt a bőröm és teljesen vörös lett. Megint bőrgyógyász azt mondta dermatitis és súlyos ekcéma. Írt fel loratadine krémet, fenistil allergiát amitől nagyon bekábultam olyan erősen nyugtatott. Aztán most fél éve megint kiújultak ugyan az. Megint orvos nem mondott semmit csak felírt cutivate krémet attól nem múlt el visszamentem és elocom kenőcsöt kaptam rá. Attól visszahúzódott azt hittem végleg vége a bőrproblémáknak. De most meg a könyököm lett teljesen fekete, viszket folyton vakarnom kell. Plakkokban jön le róla bőrlemez olyan száraz. Vérzik néha. Megjelent a nyakamnál is a füleim mögött. Már utcára se merek menni. Elmentem orvoshoz egy hete és pikkelysömörnek véli. Felírt szteroidos kenőcsöket megint elocom-ot ami jó volt múltkor és beutalt kórházba további vizsgálatokra. Szerintetek ez pikkelysömör lenne?? Kétségbe vagyok esve. Ronda a könyököm bőre és már két napja a csuklóm is tiszta sebhely lett

#bőrbetegség #ekcéma #pikkelysömör #rondaság #fekete könyök bőre #könyök viszketés
2014. aug. 22. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
hát igen, ez elég gyanús pikkelysömörre...:/
2014. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én talán tudnék segíteni ha nem találtál még megoldást a kezelésre vagy akár a teljes gyógyulásra. Keress meg privátban a vizazelet@freemail.hu

Imre

2014. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!