Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szinte folyton éhes vagyok...

Szinte folyton éhes vagyok mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szinte folyamatosan ennék valamit,és ez nagyon zavar.Nem vagyok kövér 56 kg vagyok 166 cm.És cukros sem vagyok.Viszont állandóan kívánom az édeset.Evés után mikor hogy,de másfél órán belül jelentkezik az éhség érzet.

2012. nov. 23. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
mert unatkozol
2012. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vetted de nem szoktam unatkozni,nem is lenne rá időm.
2012. nov. 23. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor édességet eszel, hirtelen felugrik a vércukor szinted, majd -mivel a cukrok.gyorsan beépülő szénhidrátok-rövid idő múlva lezuhan, ami éhséget generál. Kvázi minnél jobban tömöd magad édességgel, annál jobban fogod kívánni. Megálljt kell parancsolni és szabályozni kicsit az édességfogyasztást.Hidd el tudom milyen nehèz, èn időről-időre megküzdök ezzel.
2012. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Érdekes,de nálam ezt az éhségérzetet csak a nasi tudja elmulasztani,és el kell hogy mondjam hogy nem mindennap eszem édességet.Én kajálás után,rövid időn belül vagyok éhes,nem édességgezés után.
2012. nov. 24. 11:53
 5/9 A kérdező kommentje:
De amikor rám jön az éhség akkor nassolnék legszívesebben,de nem mindig van itthon édesség,legtöbbször nincs.
2012. nov. 24. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
ennek lehet pszichés és szervi oka is. legegyszerűbb az lenne, ha elmennél a háziorvosodhoz, és elmondanád ezt neki, ő meg továbbküld majd, ha szükséges.
2012. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.nem csak a cukor gyorsan felszívódó szénhidrát: a tészták, fehér lisztből készült termékek ugyanezt csinálják:) sőt, én pl. a savasabb gyümölcsöktől is éhes leszek(kivi, narancs,mandarin stb.)
2012. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha folyton kajálni van időd hogy ne lenne unatkozni??
2012. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Kivéve az utolsóét.Nem azt mondtam hogy egyfolytában eszem csak azt hogy ennék mivel éhség érzetem van lehet hogy félre értelmezted egy kicsit a válaszom de inkább a rosszindulat ömlik a mondatodból,és azt felőlem meg tarthatod magadnak is mert erre nem tartok igényt.


Egyébként lehet hogy a fehér liszttől van mert sajnos szinte mindenből finomított élelmiszer van itthon,mert az finomabb,de megpróbálok átszokni és lecserélni a fehér lisztet a kristálycukrot stb mert érzem hogy ez így nem jó.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 24. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!