Hogy legyek szép?

Figyelt kérdés
Sokan csúfolnak, hogy milyen ronda vagyok, mekkora kapa fogam van és nagy húsos szám mint egy négernek és hulla fehér a bőröm ráadásul egy betegségem is van amit az orvosok nem tudnak gyógyítani emiatt menni se tudok normálisan és egyszerűen semmi önbizalmam sincs.Nevelőapám meg a saját édesanyám is mindig azt mondja hogy sose fogom semmire vinni az életben mert iskolában sem vagyok a legjobb tanuló olyan 3-as 4-es vagyok...Mit kellene tennem hogy legyen egy kis önbizalmam?Oké fogadjam el magam de nem tudom egyszerűen ha belenézek a tükörbe el fog a hányinger, meg nevelőapám is minden nap elmondja hogy egy senki vagyok ÉS A SAJÁT ÉDESANYÁM IS...Minden nap sírva fekszek le és egyszerűen nem tudom miért is élek...Kérlek segítsetek!

2014. ápr. 3. 15:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
57%
Én is hasonló helyzetben vagyok...olyan fehér a bőröm hogy még én is megijedek magamtól..:/
2014. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Segítség lehet, ha egyrészt körülnézel a világban és észreveszed azt, hogy mennyi, nálad rondább/szerencsétlenebb ember él és hányan boldogan! Másérszt pedig találd meg azt, amiben jó vagy! Keress egy olyan hobbit, elfoglaltságot, ami érdekel és amit szeretsz csinálni. Biztos van olyan. ÉS nem mellesleg a tanulásra is ráfeküdhetnél. Ha az iskolában sikerélményed van, az is meghozza a kellő önbizalmat.


Szóval ne sírjál a nyomorodon, mert az nem old meg semmit. Tegyél azért, hogy ne legyen ilyen az életed. Ha a külsőddel tényleg nem tudsz érvényesülni, akkor az elmédet pallérozd. Tanulj nyelveket például. Legyél sikeres az eszed miatt. A legtöbb elismert ember nem a külsejének köszönheti azt, amit elért.

2014. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
56%
az is szep akinek csak a lelke szep..
2014. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom lány vagy, bár ezt nem írtad.


Először is a fehér bőr nem csúnya, csak tudni kell viselni.


Egy kép segítségével sokkal többet tudnánk segíteni, hogy hol a bibi, mit tegyél.


A lelkedet kell rendbe tenni, azon mi nem segíthetünk.


A bőröd hagyd fehérnek ha nem barnulsz könnyen, mert a szolárium nem fog segíteni, csak rászoksz és pirított csirke leszel. Emeld inkább ki.

A húsos száj kifejezetten szép egy lányon, ne hülyéskedj már (ha pedig fiú vagy, akkor is! Ismerek húsos szájú fiút, nagyon szexi).


Először el kell fogadd magad. Ez van, ilyen vagy, bizonyos határig tudsz csak változni. Aztán elkezdhetnél arra fókuszálni ami szép benned. Most azt fogod mondani, hogy ilyen nincs, de biztos vagyok benne, hogy van. Nekem pl. szép a szemem. Neked lehet az utált mosolyod az, csak nem látod. Ülj szépen a tükör elé, és nézegesd magad, barátkozz meg a külsőddel.

A tanulásra is jobban állj rá. Van egy barátnőm nem a világ legszebb lánya, bár én szépnek látom, de az eszével eddig több fiút szerzett mint pár másik csodaszép ismerős.


A külsőd:

Első lépés: tiszta arcbőr. Ha van valami ragyád, próbáld kozmetikussal kezeltetni.

Második lépés: szedess szép szemöldököt. Egy szépen szedett szemöldök meg tud változtatni egy arcot.

Harmadik lépés: Fogszabályozás. Muszáj, ha nem akarod hogy ilyen legyen.


Találd meg a stílusod, öltözködj aszerint, ha kell turizz ruhákat.


Sminkelni is megtanulhatsz, rengeteg oktatófilm van a neten.


Mutatok pár fehér bőrű lányt, és meglátod, a megfelelő smink kell csak:


[link]


Itt van pl. Anna Paquin. Szerintem még csak nem is annyira szép lány, bár érdekes az arca, milyen szépen tudja már "viselni" a fehér bőrét. Egy szép szemhangsúlyos smink, és már nem is tudnak az emberek máshova nézni, annyira odavonzza a tekintetet.


[link]


Be se kell mutassam szerintem. Szép fehér bőr, hangsúlyos szemek. Igéző!


Fehér a bőröd? Szájhangsúlyos sminked is lehet:

[link]


De a szemhangsúlyos sminkje is szépen áll:

[link]


[link]


Mi kell hozzá?

Egy szépen szedett szemöldök, egy jó smink. KÉSZ :)

2014. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs megint én. Gondolom feltűnt, hogy kicsit szemöldök mániás vagyok, de nézd meg mennyit változtat egy arcon:


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ha valaki lenne szives es megfogalmazna, hogy ki vagy mi a szep...
2014. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál azt mondta, hogy fogszabályozóval a fogam méretét nem tudják lekisebbíteni mivel nekem csak azzal van baj mert egyenletesen állnak nem össze vissza csak nagyon hosszúak mint egy nyuszinak.
2014. ápr. 5. 23:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, lány vagyok 16 éves.
2014. ápr. 5. 23:14
 9/12 A kérdező kommentje:
De egyébként az alkalommal is gondom van, mindenki mondja hogy nagyon vékony vagyok.39kg és 157cm vagyok.Rengeteget eszek de nem tudok hízni egyáltalán.Nem akarok egézségtelenül étkezni,és úgy hízni.Egézségesen érkezem és sokszor lehet emiatt sem tudok hízni.Olvastam a netem én mondták hogy sportoljak,de ez a betegségem miatt nem kivitelezhető..
2014. ápr. 5. 23:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az alakoddal kapcsolatban-én is ezt csinálom-hordj magadnál mindig egy csomag szőlőcukrot! Nem egészségtelen(már ha jó minőségű), és mégis lehet vele hízni. A másik, ahogy a többiek is írták, először önmagaddal kell kibékülnöd. Keresd fel az iskola pszichológusát, és beszéld meg vele!

Sok sikert! :)

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!