Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt már pánikrohama...

GVS kérdése:

Valakinek volt már pánikrohama? Ha igen mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mindennapossá vállt nálam, hogy bepánikolok természetes dolgoktól. Szabad ég alatt van egy olyan érzésem, hogy elrepülök. Egy 19 éves férfi vagyok és nem drogozok se alkoholt nem iszok.

#pánik #pnikroham
2014. aug. 25. 15:08
 1/5 anonim válasza:

nálam is ugyan ez volt .. jön egy érzés, ami annyira rossz hogy aki még nem élte át fel sem foghatja.

Amikor elkezdődik pròbálj meg nem törődni vele , ne gondolj rá. Magadban kell legyőznöd az érzést, nekem bevált.

18f

2014. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fuhh nekem is megesik ha egyedül vagyok,olyankor az jön rám hogy mért pont én vagyok én,szoval olyan rémes saját magamnak,és beparázok. vagy ha nem süt a nap és tömegben vagyok,na az se egyszerű. De kipróbáltam hogy mondogattam magamba folyamatosan valami szót ami vicces vagy a lényeg hogy elterelje a figyelmem,zenét hallgattam,bármit csak ne arra figyeljünk és ne aggódjunk azon hogy ránk fog jönni,annál rosszabb
2014. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azért pánikolok be, mert ez az érzés annyira nem emberi, hogy szinte már félek tőle.
2014. aug. 26. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire durva es mindennapos,magad pedig nem tudod leküzdeni,nem szegyen segitseget kerni,termeszetes hatoanyagu orvossägokkal akär,de engem megnyugtat egy szem valeriana is,nem gyogyszer csak macskagyöker kivonatos
2014. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attol felek hogy ezek meg olyan hatasuak mint a drogok.
2014. aug. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!