Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar valakinek panikrohama...

Volt mar valakinek panikrohama olyan tunetekkel hogy szedules, ajulaserzes, hanyinger, szivdobogas, hideg kezek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami tüneteket itt felsoroltál, az valóban a pánikroham tünetei. Párosulhat még hányással, fulladásérzéssel, bezártsággal, meg még ki tudja mivel. Tulajdonképp miért kérdezed?

2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon rossz érzés :/
2013. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdeztem,mert habar 6 eve kuszkodom ezzel a betegseggel,az ajulaserzes csak mostanaba jott elo!igaz hogy mar 4 kardiologusnal jartam,de meg mindig felek nehogy szivproblema legyen.....bonyolult ez az idegrendszer,,,,,
2013. febr. 9. 09:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mint obsitos pánikbeteg mondom, hogy mivel az agyunk nem tudja kimutatni, hogy ő maga a beteg, a legrémesebb tünetekkel ijesztget bennünket, hogy fussunk segítségért, hogy meggyógyulhasson. Én így tettem, egyrészt mert nem is tudtam, hogy mi bajom van, másrészt mert nagyon rongy állapot volt ez az egész
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia, ha zavarnak ezek a tünetek, keress fel egy pszichológust, vagy egy pszichiátert. Gyógyszerekkel meg lehet szüntetni ezeket a tüneteket, de végleg csak ritkán gyógyul, kell pazichoterápia is.
2013. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Én már majdnem 20-éve élek vele, gyógyszeresen. Többször próbáltam már a gyógyszereket elhagyni, de akkor mindig jött a roham, nekem is nézték a szívemet mert a szívdobogással együtt mellkasi és gyomortáji nyomás is jön.

a szívemnek nincs különösebb baja, azt a tanácsot kaptam, ha van pénzem teljes környezetváltoztatással kigyógyulhatok.

pénzem nincs ezért azt mondták együtt kell a betegséggel élni, most éppen ezt teszem. Nem hiszem ez könnyű lenne bárkinek is! Tehát üdvözöllek a csapatban, remélem sikerül győznöd, nekem nem ment.

2013. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Igen volt! Nekem is vannak hasonló problémáim, hozzátéve fejfájás, szívszúrás érzet. www.humanharmony.hu ezt a kezelést tudom ajánlani, én már 4 alkalommal voltam és érezhető a javulás. Ki lehet gyógyulni belőle!! Sok sikert!
2013. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Igen, sajnos ismerem a betegséget. Szapora szívverés, végtag és szájzsibbadás, szédülés, pokoli halálfélelem.

Minél inkább veszed a levegőt annál inkább nincs!!!!! Ez a legszörnyűbb, és minden előzmény nélkül váratlanúl tör elő. Nekem leginkább zárt helyeken, első számú ellenségem a metró.

Ismerd meg a betegséget alaposan, olvass utána. Meg kell tudnod, hogy mi játszódik le a szervezetedben pl. hogy megváltozik a vér összetétele stb.

Keress fel szakembert, Ő átsegít rajta. Fel kell tárna azt a mélyre elásott érzelmi traumát, ami ezeket a tüneteket okozza. Menni fog!!!! Először azt kell tudatosítani magadban, hogy nem halsz meg, és hogy elmúlik hamar.

Mielőbbi jobbulást kívánok

2013. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a humanharmony.hu t, de nehezen tudom elképzelni, hogy kopogtatással el lehet tüntetni egy olyan betegséget, ami emberek millióit érinti, és tanult orvosoknak is csak hosszas kezelés után sikerül, úgy, ahogy. Leírnád a saját szavaiddal, hogyan zajlik egy ilyen kezelés?
2013. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!