Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mitől van, hogy gyakran...

Az mitől van, hogy gyakran érzem hidegnek a kézfejemet és a lábujjaimat?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, hogy fázok, pedig szobahőmérsékletű környezetben vagyok. Van, hogy még egy kicsit reszketek akkor is, amikor jó idő van. Ez valami keringési rendellenesség vagy baj van az ereimmel? Netán anyagcsereproblémák?

16/F



2014. aug. 28. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj pár fekvőtámaszt.
2014. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a fekvőtámasz miben segít?
2014. aug. 28. 06:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz a keringésed, plusz lehet hogy vérszegény vagy. Szedj vasat. A fekvőtámasz meg kicsit felpörget (ne).
2014. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet érszűkület is.
2014. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vegul is nem irtad mitcsinalsz, h mozgas kozben is van ha pl fozol. ha fekszel takarozz be.Ha gep elott ulsz.hat a fiam ott van fel napokat. Jeghidrgkeze laba na az ilyet nem sajnalom.Mozgas tenyleg segit :)
2014. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tán dohányzol?
2014. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sosem dohányoztam, de egyébként a gép előtt ülve még fokozottabban érezhető ez a hidegség.
2014. aug. 28. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok meg mamám is. Keringés
2014. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alacsony a vérnyomásod ? A pajzsmirigy funkció ok ? Legtöbbször elsőre keringésre gondol tényleg az ember, de lehet alkati tényező is.Én ismerek olyan családot, ahol anyai ágon mindenki így van ezzel, de nincs kimutatható alapbetegség, legalább is mindenkinél...
2014. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!