Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Domestossal beszennyeződött a...

Domestossal beszennyeződött a kezem, három ujjamat érte, és a kézfejemet, azonnal lemostam, de mégis ég és húzódik a bőröm, mi baj lehet most?

Figyelt kérdés

Mérgezést kaptam?

Nagyon büdös is, tömény szagú, most akkor itt klórgáz fejlődik?

Nincsenek épp itthon és én meglepetésből takarítottam, most mérgezést kaptam vagy mi?



2014. júl. 11. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, mosd le vízzel, kend be valamilyen krémmel a kezed. Máskor ne használd töményen, szellőztess ki, és mosd le amire rákented. Ugye nem szeretnéd, ha más testrészeid is így reagálnának rá? Oldja a fehérjét, tehát a felső bőrréteget a kezedről is sikerült eltávolítanod.
2014. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tőle, nyugi! Mosd le alaposan, utána esetleg egy kézkrémmel bekenheted. Majd elmúlik.
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!