Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 napja nem aludtam utazas miatt, tegnap mar tudtam aludni. Tegnap este ahogy haza erkeztem szedulni kezdtem, gondoltam a kimerultseg miatt. Ma ahogy felkeltem egyesz nap eros hanyingerem volt igy rosszul ereztem magam, es melle picit szedultem is. Most este se jobb a helyzet. En arra tippelek a zsemle okozya amit meg utazas elott ejfelkor vettem ki a hutobol. Egesz nap, szoval olyan 18 orat volt a hatizsakomban amivel egesz nap maszkaltam ide oda. Hazafele a vonatban megettem a 3/4et, de a veget kikoptem mert mintha penesz ize lett volna. Ez csak egy gyanu, bar nem hiszem, hogy 18 ora alatt megromolna a hatizsakban egy sajtos sonkas paprikas zsemle. Akarmilyen tipp jol jon vagy valami, koszonom.

2014. szept. 6. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi cukrot, alkoholt, vizet fogyasztottál az elmúlt napokban?


Nem hiszem, hogy a zsömle lenne az oka, hisz attól nem szédülnél.


Nem vagy frontérzékeny?

2014. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alkoholt semennyit, cukrot haat nem tudom. Megittam 2 liter fantat meg masfel liter green teat a vonatban. Ejfelkor ertem haza rendeltem gombas ananasos pizzat, meg hozza kaptam coca colat, azt ittam. Utana alvas volt es ma ahogy felkeltem egesz nap a hanyinger
2014. szept. 6. 00:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet utazás során benyaltál valami vírust.
2014. szept. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!