Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami jó módszer fejfájás ellen?

Valami jó módszer fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fejem
2010. jan. 18. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gyógyszer :D

de a fejfájások kül. eredetűek, próbáld az okot megszüntetni. pl. ittál eleget? attól is fájhat, meg még rengeteg mindentől...

2010. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Szexre szavazok! Kutatások szerint válik be ez a módszer. Nálam van amikor "attól" mégjobban fáj, de van amikor elmúlik tőle:) 22/L
2010. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Tudom miről beszélsz. Gyors segítségre van szükséged, ezért most vegyél be egy fél Saridont, vagy egy egész Quarelint. Ha a fél Saridon nem volna elég, vedd be a másik felét is. Ha tudsz, egy kicsit pihenj le.
2010. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sok-sok évig fájt, mígnem valaki rákérdezett, hogy mennyi folyadékot iszom egy nap. Kiderült, hogy napi fél liter és egy liter között ittam. Amióta ügyelek rá, hogy a napi 2 liter meglegyen (annál több nehezen is menne), nem fáj, a quarelin már a múlté. Előtte hetente fogyott egy 10 db-os dobozzal. :(
2010. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Algopirin + nos-pa,nekem beválik ha nagyon fáj, évek óta.Ha erősen görcsöl 2 nos-paval szedem napi 3x.
2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
nekem is nagyon fáj a fejem.De nekem migrénes fejfájásom van.regg már vettem be cataflamot.Ilyenkor nem segít semmi sem...de mindjárt veszem be a következőt.Elmulni nem fog,csk enyhülni.A fájdalom mérékétől függően vegyél be teis gyógyszert.Algopirint,cataflámot, sbt..
2010. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Saridon.

Gyakori fejfájás esetén életmódváltás, ha nagyon fáj, akkor orvos.

2010. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nurofen forte vagy rapid forte

kávé

2010. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Citromos kávé. Az íze brutál, de néhány perceen belül hat. Főzz egy jó erős kávét, facsarj bele egy kanál citromot. Utána még egy kiskanál zaccba is csepegtess citromlevet és azt is nyeld le gyorsan. Iszonyú az íze, de megéri. Esetleg lészíts oda mellé valami finomat, amit utána bekapsz. Jobbulást!
2010. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nincs a közelben semmi gyógyszer, és már a fejemet verném a falba úgy fáj, akkor az egyik kezeden a hüvelyk és mutatóujj között elkezded nyomni az ideget a másik kezeddel, picit mozgasd, hogy eltaláld pontosan, ha jól csinálod azonnal hat (csak sokáig kell tartani, hogy végleg elmulassza), de azonnal érezhető!
2010. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!