Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami gyors módszer fejfájás...

Valami gyors módszer fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Vettem már be gyógyszert, de egyáltalán nem hat. Milyen bevált módszereket tudnátok mondani??
2011. szept. 24. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igyál vizet, viccen kívül
2011. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 greeen ***** válasza:
25%
giotin
2011. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lazítsd el al állkapcsodat teljesen és masszíroztasd át a fejed.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizet én is ajánlom (sokat!), illetve fürödj le, utána mássz be az ágyba, ablak maxon kinyitva, hogy szellőzzön a szoba, kicsit meditálj és ne a fájásra fókuszálj:) Én nagyon fejfájós vagyok, gyógyszert is a legvégső esetben veszek be (csak ha már hánynom kell) de ez mindig segít:) lazíts:)
2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
22.47 írhatnál még,hogy mi vált be neked mert nálam is ez van.megörülök néha a fájdalomtól.
2011. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na hát, én rendszeresen fejfájással küzdök, amik migrénre is átszoktak váltani, ha mindig bogyót vennék be rá, már gyógyszerfüggő lennék, az okát nem tudják még nekem, de már nyomoznak dokik viszont, amiket én szoktam végig csinálni:

amíg csak enyhébb a fejfájásom, addig sokszor az is segít, ha csak szellőztetek és terelem a figyelmemet, pl. zenét hallgatok stb. a lényeg, h ne a fejfájásra figyeljek...;

ha az nem segít, vagy erősebb...kimegyek sétálni, mondjuk én kertesbe lakok, így éjszaka is így tehetek, aztán, amik még beszoktak válni, h le állok takarítani, mozogni, azaz tornászni, az is szokott segíteni.

Migrén ellen, az ugye már durvább...fürdés szokott segíteni, kicsit húzos, de hideg-meleg zuhanyváltással egybe-kötve...; de volt hogy az segített, h hideg vizet engedtem a fejemre.

Ami még segített sok esetben: ima...bár ez tudom, h nem vallásosak esetében nevetségesnek hangzik.

Ha még eszembe jut vmi, h miket szoktam csinálni leírom.

2014. márc. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! A szemöldököd kezdeténél akasz be egy picit a két ujjad (a mutatós és a középső ujjadat) a két szemüregedbe, aztán a homlokod felé kezd el felfelé húzni. Vigyázz, a szemed felé sose nyomd, csak csinálj úgy, mintha ki akarnád tágítani a szemüregedet.

Nekem mindig segít

2015. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!