Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki Salvia-t használ, az hogy...

Aki Salvia-t használ, az hogy viselkedik? Részletek a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy csak fekszik/ül, és "van", vagy mit csinál? Tehát mondjuk nem lehet, hogy hatása alatt gondolok egyet, és kiugrok az ablakon ??:D
2010. jan. 18. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem. én egyszer próbáltam, akkor csak ültem, és röhögtem, hogy milyen vicces, hogy az otthoni rendelő tetejére repültem, meg vissza. a barátom viszont már többször próbálta, és még ő se csinált soha semmit azon kívül, h ül, és röhög.
2010. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

meg sem bírsz mozdulni közben, kb kb, mint amikor annyira részeg vagy hogy nem bírsz felálni a padtól, de az érzés telljesen más.

Minden érzékedet eltorzítja, és megmódosul az észlelésed a külvilág felé, mindent élesebben érzékelsz.

háth nehéz lenne leírni, de hülyeséget nem csinál az ember tőle az biztos.

2010. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden pszichedelikumtól előfordulhat, hogy hülyeséget csinál az ember, így a salviától is. Minden a set-setting kérdése. Persze nagyon ritka az ilyen eset.
2011. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
attól függ milyen tripped van. egyik youtubeos video (ami mai napig fent van ) ott egy pali a nőjével egy bong pipából szívnak salviát. 1 sluk és kikészülnke tőle, a nő csak röhög meg kb megse tud mozdulni, de a pali megijed a padlótol vagy nemtudom, mert elkezd a sarokba kúszni. majd véletlen nekitámaszkodik az ablaknak, ami kitörik és kizuhan. 8 percig lennt van, a csaj addig még mindig ül és röhög. majd 8 perc után felkel és vissza jön a csávó, és pont akkor megy ki a csajból is a cucc. szóval attól függ milyen tripped van. EZÉRT AJÁNLATOS EGY JÓZAN VIGYÁZÓ! :)
2012. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!