Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viselkedik így velünk...

Miért viselkedik így velünk az anyám?

Figyelt kérdés
Anyukám 49 éves de még mindig van havija. Mikor már ideje h megjöjjön neki akkor állandóan kiabál velem és apummal. Ma is csak az asztalnál ültem és lekiabált h miért ott ülök... Nagyon unom már ezt h ok nélkül üvöltözik velünk és ha mondjuk neki akkor még jobban mondja. Miután elmúlik neki és lecsillapodik akkorsem az van h "ne haragudjatok..." hanem erre fogja h nem tehet róla mert menstruál... de mikor én vagyok ilyen helyzetben hiába feszült vagyok mégse kiabálok senkivel. Ha meg mégis nyersebben szólok oda akkor azt észreveszem és elnézést kérek ő meg csak azt hajtja h ne fogjam erre... 21 éves vagyok és kezdek belefáradni ebbe. mindent megcsinálok itthon, segítek amiben csak tudok, de neki semmi nem jó. csak az amit a nővérem meg a férje csinál... meg persze ő...
2010. ápr. 4. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel amikor ilyen, aztán amikor nyugi a helyzet mutasd meg neki. Mondd el anyudnak milyen rossz így látni. :(
2010. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
erre gondoltam már én is h felveszem és visszanézetem vele csak az a baj h derült égből villámcsapásként működik nála ez a kiabálás... ma is mielőtt leüvöltött h miért ott ülök előtte megölelgetett h jaj de szeretlek... -.-
2010. ápr. 4. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp dolgozza fel a menstruációs időszakot, nekem például semmi bajom, nem fáj semmi, hangulatom olyan mintha semmi se lenne. De én is ismerek olyat aki abban a pát napban kibírhatatlan. Ez egyénfüggő, szerinem el kell fogadni, vagy beszélni vele, hogy azért kontrollálhatná magát jobban, mert nem a menstruáció kell irányítsa a hangulatát, hanem ő maga.
2010. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már próbáltunk beszélni vele de egyszerűen annyit mond h így kell őt elfogadni... csak azt nem értem h ha őt így kell elfogadni akkor miért szól be ha mondjuk apának rossz kedve van és nem úgy szól hozzánk ahogy az a kedves anyámnak megfelelne... ő úgy van vele h csak az van és az a jó amit ő mond vagy csinál... semmi kompromisszumkészség nincs benne... :(
2010. ápr. 4. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én csak 22 éves vagyok, de én a mensi előtti napokban olyan kibírhatatlanul elviselhetetlen vagyok, h arra nincs szó én magam is csodálkozok, de ezen így nem lehet segíteni, h beszélsz vele, mert ez nem segít! Szerintem néhány napot ki lehet bírni ráadásul szerintem azért is idegesebb, mert 49 éves és még mindig meg van neki anyumnak már 40 évesen se volt semmi! Hidd el, h ez nagyon nehéz neki ráadásul a hormonokkal nem tudsz beszélni!
2010. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van benne valami de ha én 21 évesen tudom magam kontrollálni ilyenkor akkor neki még jobban kellene tudni mivel idősebb, tapasztaltabb. és az szted normális h ilyenkor nem enged (!!!) sehova. máskor meg csak annyit mondok h megyek és kész... megkérdezi hova és annyit tesz hozzá h vigyázzak magamra... ilyenkor meg meg van őrülve...
2010. ápr. 4. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:
20:46-os válaszoló vagyok lehet, h te tudod kontrollálni magad, de helló nálad nem működnek hormonok szerintem lehetnél kicsit megértőbb is na bumm! Anyukám is átesett ezen a változó kori baromságon ő is ideges volt meg minden mi mégse bántottuk! Pedig ő is az elviselhetetlen kategóriába tartozott, de hiába fogok neked itt magyarázkodni, mert végül is te ezt a BÜDÖS életben nem fogod felfogni!
2010. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát persze végülis én hülye vagyok... az már gáz ha szted nincsenek hormonjaim... na mind1...
2010. ápr. 5. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nehéz neked.

Én megértem, amit az önkontrollról mondtál, és logikus is.

Nálam a férjem veszi észre ha meg fog jönni, mármint előtte, nekem sosem tűnik fel hogy hisztis vagyok. Vicces módon azt hiszem, hogy mindig olyan vgyok, mármint egy kicsit hisztis, de a férjem szerint csak mensi előtt pár napig. Nehéz észrevennem, bár próbálkozom, de olyankor kicsit köd van az ember agyán.

A változókor egyébként is macerás, nem tudom, hogy szed-e fogamzásgátlót, még az is lehet hogy azt kéne lecserélnie. Az is lehet hogy hőhullámai már vannak, és fejfájása, puffadása, itt-fáj-meg-ott-fáj, felfedez némi bajuszkát, egyéb negatívumok, szóval lehet hogy neki se jó az, csak nem veled akarja megbeszélni sajnos.

pedig megnyílhatnának a szüleink nekünk is, nem vagyunk hülyék:) az én anyukám se beszél velem ilyenről, pedig 32 vagyok:)

2010. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi nincs neki (hőhullám stb.) pedig szeretném ha legalább már ezen túl lenne 49 évesen... én megértem h rossz már neki de van 1 férje és még 1 vele élő gyereke akikről tudhatná h bármit megbeszélhet velük. hiába próbálok beszélgetni vele nem hagyja. csak a saját a nővérem és a sógorom véleménye a mérvadó :S köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!