Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az alkohol tényleg hatásos az...

Az alkohol tényleg hatásos az izzadság szag eltüntetésére?

Figyelt kérdés
A napokban olvastam hogy 80%-os alkohollal kell áttörölgetni a hónunk alját és megszűnik az izzadság szag. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Én egyébként kb. egy éve vettem észre, hogy sportolás után nem csak nedves a hónom alja, hanem az izzadságnak szaga is van... Mivel egyre csak azt tapasztalom, hogy a dezodorok nem érnek semmit, elkezdtem keresgélni megoldások után. Ma próbáltam ki az alkohollal való áttörölgetést, de nem 80, hanem csak 70%-os alkohollal. Az is hatásos lehet? Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L
2010. jan. 18. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
több a méreganyag a szervezetedben, azért van szagod. igyál sok folyadékot(vizet), az majd segit. az alcohol csak addig segít, ameddig ujra le nem izzadsz
2010. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!