Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy hasznosnak...

Mit csináljak, hogy hasznosnak érezzem magam?

Figyelt kérdés
Két gyerekem van,30 éves nő vagyok, az életemben minden rendben,csakhogy itthon vagyok a gyerekekkel, akiknek már nem annyira van szükségük rám, 10 és 8 évesek, szeretnék dolgozni,de a férjem nem akarja, ő szereti ha én mindig itthon vagyok,ápolom az idős,beteg anyját, kertészkedem, gyerekekkel foglalkozok,főzök, stb. Nekem egyszerűen ez nem elég. Azt mondja szerencsésnek kell hogy érezzem magam,van időm, nem kell dolgoznom járni, de úgy érzem ettől sokkal többre is képes lennék,és többre vagyok hivatott . Ápolónő vagyok, de soha nem dolgoztam a szakmámban. Nincs okom panaszkodni,tudom jól, de olyan értelmetlen igy minden...

2014. szept. 17. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd rá a férjedet, hogy legalább egy 4 órás állást vállalhass, illetve nem feltétlen kell erre az ő engedélye, felnőtt nő vagy, érthető, hogy felnőtt társaságot akarsz. Beszéljétek meg, de ne hagyd magad, neked is jogod van a munkához.
2014. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőség sajnos nálunk fél munkaidőre, abba lehet még bele is menne... Lehet elindulok házról- házra,hogy kinek kell segitség valamiben. Mert már nem birok itthon lenni.
2014. szept. 18. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Már indulok is.
2014. szept. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!