Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van izzadsagszagom?

Miert van izzadsagszagom?

Figyelt kérdés

Kerlek ne olyanokat irjatok hogy fürdeni kene, stb, mert NAPONTA 2X tusolok, egyfolytában mosom a honaljam, de mar egybol utanna erzem azt a budos szagot,

használok dezodort meg stiftet egszerre, naponta vagy 3x

suliban is mar 2 ora utan erzem azt a szagot a deo mellett

voltam pszichiáternél is , o megallapitotta hogy szorongok es azert is izzadok, irt fel nyugtatot nem használ, nem vagyok nyugodtabb es ugyan ugy izzadok

es mar mefint ott tartok higy jobb lenne meghalni



2014. szept. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű most tarthatsz a nemi érésed kellős közepén. Ilyenkor tombolnak a hormonok, nincs mit tenni a legkomolyabb izzadásgátló sem tud segíteni teljes mértékben. A szorongásod pedig éppen ez válhatja ki.

Hidd el tudom milyen, én is átéltem, baromi szar volt, baromi kellemetlen de nem tudtam vele mit csinálni. Olyan mértékben izzadtam, mint valami igásló, de én sem tudtam orvosolni a gondot.

Ilyen hülyeségen gondolkodni, hogy halál pedig a legnagyobb baromság. Pár év és véget ér az egész utána pedig minden visszatért a régi kerékvágásba! :)

2014. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Különböző fertőzések is okoznak kellemetlen testszagot, én kb. 10éve szedtem össze valamit a Balatonban, amitől fémes szagú lett a hátam.


Suliban csak te érzed vagy más is? Mert feltételes reflex is kialakulhat rá, ha érzed, hogy nedves a hónaljad, akkor érzed a szagot is.

2014. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez kész! ilyen miatt bedepresszionálni? nem vagy komlett! próbálj olyan deót használni ami fertőtlenítő hatású! 2 féle deó van, egyik eltömíti a pólusokat, így nem izzadsz, másik fertőtlenít! a kellemetlen szagot a hónaljban élő baktériumok okozzák (mindenkinek van ott) amik lebontják az izzadságcseppekben lévő anyagokat illékony anyagokká ést ezt érzed!
2014. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem mas is érzi, de amikor megkerdezem a barataimat azt mondják hogy nem, de szerintem csak nem akarnak megbantani
2014. szept. 24. 06:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, ha kamasz korban ez természetes.Hormonok okoznak ilyen tünetet. Ha idősebb az már gáz, mert akkor rosszul táplálkozol.
2014. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!