Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Angliában mennyit keres egy...

Angliában mennyit keres egy 'frissítő-masszőr'?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
"Frissítő masszőr" alatt éjszakai pillangót értünk?Akkor elég sokat.Akár több százezer koronát is
2010. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
angliában a frissítő masszőr a férfiak f@szát veri ki!
2010. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
míért frissítő masszőrt írsz ? miért nem f@sszopó kurwát??
2010. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom, megjelentek a roppant okos IQ-fighterek.


Nem tudoim, mennyit keres, de próbálhatsz angliai hirdetéseket keresni és abból következtetéseket levonni. Pl. beírtam a Google-ba, hogy "massage london", és kijön egy csomó találat, amit lehet nézegetni. De persze London anyagilag egy külön világ Anglián belül, biztosan nagyon függ attól, hogy hova mész.

2010. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
8:38-asnak köszönöm, és Norwichba szeretnék menni. A többieknek meg nem, nem éjszakai pillangó se nem f@szvarő, hanem frissítő test + talpmasszázst végzett személy. Ebben nincsen intim masszázs -.-
2010. jan. 24. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Jaj de jó. Most mind ráfaragtatok. A 22%-al még engem is lepipáltatok. Én most járok 45%-on. Ide csak pozitív ( mármint a kérdező részére)választ szabad írni. Volt itt olyan, aki megkérdezte, mit tegyen ha a felesége már többször lett öngyilkos miatta? A helyes vállasz: válj el, mert direkte csinálja. Ők a 100%-osak.
2010. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!