Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl akadozhat az ujjam?...

Mitöl akadozhat az ujjam? (csak angliaban)

Figyelt kérdés
Szoval 2eve itt dolgoztam angliaban,kb.2honap mulva reggelente,ha ökölbe szoritottam a kezem,aztan kiakartam hajlitani a gyürüs ujjam mindig ugy maradt.aztan 1ev mulva hazamentem,kb.1 het mulva elmulott.most visszajöttem angliaba 3honapja,kb.2honapja ugyan ez van,csak mar a többi ujjam is nehezebben hajlik neha.
2011. aug. 20. 10:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az időjárás miatt lehet,mert ugye ott elég párás és hűvös az idő,szerintem az játszhat közre ebben a dologban.

2011. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még annyi hogy egy barátom angliába élt jó pár évig és elég sokszor megfázott annak ellenére hogy nem érezte hogy hideg van,szóval ott elég csalóka az időjárás és szerintem neked az időjárás vagy a front hatások miatt lehet ilyen gond az ujjaddal!
2011. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erre mar en is gondoltam,de,akkor biztos lehet valami a csontjaimmal is,mert mastol meg ezt nem hallottam.es mindenhol,ahol hajlonak a vegtagjaim,mindenhol ropog.lehet,hogy meglatogatok egy orvost:o
2011. aug. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!