Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömésem angliában!...

Kiesett a tömésem angliában! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A fogam az inyemnél lyukadt és letört a fogorvos betömte majd kb 2 hónap múlva kiesett a fedőtömés a belső tömés szépen megmaradt és kb 3 nap múlva újra rárakták a fedőtömést. azóta eltelt 3 v 4 hónap és megint kiesett, de most angliában vagyok és nem terveztem hazamenni pár hónapig. Egyelőre nem fáj , nemtudom h fog e, csak a letisztitott "lyuk" van ott. és sztem a tömés ami a lyukat fogja az még most is ott van. Mi legyen? mi lehet??
2011. szept. 20. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor eltudsz menni Angliába magánrendelőbe. Igaz hogy fizetős de magánrendelőben amúgy is valószínűleg jobb munkát végeznek.
2011. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
máshova valószínüleg nemnagoyn tudnék :S de amit hallottam/olvastam az az h kb megfizethetetlen kategóriába dolgoznak és azt is vacakul :S otthon egy két perces müvelet ez, nemigazán akarok érte több mint 30ezret fizetni :S Csak az a baj h amíg nem fáj addig nincs gond, de ha elkezd akkor meg már lehet késő lesz... nemtudom h hogy kéne
2011. szept. 20. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hónapig elvileg van esélyed rá, hogy nem lesz vele gond és itthon meg tudod csináltatni. De ha elkezdene fájni, sztem akkor sem húzzák ki, hanem gyökérkezelés. Gondolom.
2011. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!