Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyálkás és talán véres széklet...

Nyálkás és talán véres széklet. Mi lehet ez? SOS

Figyelt kérdés

Már másodjára kakáltam nyálkásat...Talán ?véres? is volt,de lehet nem..ilyen narancssárga...

Nem fáj semmim csak a hasam csikar...

Valami kajától lehet vagy valami súlyos valami?


2010. jan. 20. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
valami fertőzés lehet szerintem, megtámadta vmi a bélflórádat...ha továbbra is ilyen marad, menj el orvoshoz!!!
2010. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
fertozes. jo esellyel virus, de lehet parazita is. menj orvoshoz.
2010. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet egyszerű bélhurut, az általában néhány nap alatt magától elmúlik. Ha tartósabb maradna, menj dokihoz vele, hátha gyógyszer kell rá!
2010. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
kórház.
2010. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

akkor holnapig tuti ráér??

Mert szntem nem véres egyébként csak ilyen fura narancssárga színe van!!

2010. jan. 20. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet megfázástól is, nekem attól szokott. Nem vagy megfázva?
2010. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
23%

holnapig raer :D nem fogsz meghalni ma este ha erre gondoltal . de holnap menj el mindenkeppen .

szerintem is valami fertozes.

persze az is lehet hogy csigat ettel ? :D csak vicc volt

2010. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Először is, kétféle vérzés lehet, amely a bélből keletkezik. Friss és alvadt vér. A friss vér élénkpiros, általában aranyér, fekély, stb. okozza, melyet ki kell vizsgáltatni.

Az alvadt vér takarhat gyomorvérzést, vagy más belső szerv vérzését, mellyel illdomos záros határidőn belül orvoshoz fordulni.

Sok esetben a bél vérzése mögött bélgyulladás huzódhat meg, mely rendkivül büzös széklettel jár, puffadással és bélfájdalommal a bordaív alatt. Okozhatja valamilyen élősködő is, amőba stb. Ezért kell a gyümölcsöket, főképpen a trópusokról származókat alaposan lemosni és a kezet is, mert a kezünkön sok minden megtelepedhet, köztük ezek a nem kivánatos vendégek is. Ezeket a jelenségeket kisérheti hőemelkedés, láz, elesettség, gyengeség, alapos kellemetlen érzés az állandó felpuffadástól.

Ezen tünetek alapján általában széklet leoltást rendel el az orvos és béltükrözést, a betegség kiderítése érdekében.

2010. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj akkor,hogy rengeteget idegeskedek és meg is vok fázva?

Meghalt a 2 legjobb barátnőm 2hete...Nem tudom..:(

2010. jan. 20. 22:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és se ha a két vérzés között választhatnék akkor inkább az élénk pirosat választanám..semmiképp nem darabos,alvadt vér...De lehet nem is vér...inkább csak ilyen nyálka
2010. jan. 20. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!