Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! A nyálkás/nyákos széklet...

SOS! A nyálkás/nyákos széklet az tulajdonképpen milyen?

Figyelt kérdés

múlt héten megkérdezte a gasztroenterológus, hogy nyálkás-e a székletem? Én azt mondtam igen, de most már elgondolkoztam azon, hogy igazából milyen is az az igazi nyálkás széklet.


Én a hasonlókat tapasztaltam:

amikor normális székletem volt (nem hasmenés), akkor néha volt rajta opálos/fehéres nyálka... de nem a széklet teljes felületén, hanem mintha utólag ráöntöttek volna egy kiskanálnyit...

ez jelenti a nyálkás székletet vagy valami más ?


-most az orvosi konzultáció után úgy néz ki a helyzet, hogy ha nem nyálkás a székletem, akkor dysbacteriozisom van... ha viszont nyálkás, akkor bélgyulladásom...


Tudom a teljes kivizsgálás szükséges ... épp folyamatban is van, de ugyanakkor nagyon érdekel, hogy akkor most mi a helyzet a nyálkás széklettel!


Remélem tudtok segíteni, mert már így is képtelen vagyok bármi másra koncentrálni


2011. máj. 28. 19:04
 1/1 A kérdező kommentje:

engem se érdekelne annyira, ha nem lennének komoly gondjaim az emésztéssel/bélrendszeremmel... az egyetemen nem tudok eltölteni úgy egy napot, hogy a nap közepén ne menjek haza a hasmenés és a görcsök és egyebek miatt...


szerintem ha hasonló helyzetben lennél te is ugyanígy érdeklődnél ...

2011. máj. 29. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!