Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Haspuffadas ellen kinek mi...

Haspuffadas ellen kinek mi valt be?

Figyelt kérdés
Nekem az orvosom az espumisan gyongyot ajanlotta de meg nem vetettem meg anyaval mert nem tudom pontosan mire is jo. Most az csokkenti illetve megszunteti a belgazokat (magyaran nem fogsz fingani par oraig amig hat) vagy ellenkezoleg csak elosegiti a fingast? Nem par honapos csecsemo vagyok aki nem tud pukizni/bofizni, tehat nem olyan gyogyszerre van szuksegem ami ezt segiti elo hanem ellenkezoleg.. A suliban mindig teltseg erzetem, hasfeszulesem illetve haspuffadasom van es nagyon ego mikor dolgozat irasnal sirig csond van es megszolnak a beleid.. Egyszer olvastam h valaki szedett valamit es utana mar sokkal kevesebbet pukizott meg megszuntek a panaszai is szoval tuti van ilyen gyogyszer. Nekem ne mondja senki h az a termeszetes h sokat fingik az ember.. Egy nap par elmegy es kesz. Varom a valaszaitokat elore is koszi puszi:)

#puki #görcs #szellentés #haspuffadás' hasfeszülés #teltség érzet
2014. aug. 23. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább az okot kéne megtudni és megszüntetni... Nem normális, ha az ember folyton felpuffad. Ez a test egy fontos jelzése, hogy valami nem OK.
2014. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak suliban van ilyen! Itthon vagy rokonoknal nem szokott ilyen lenni max ha orak ota ott vagyok es visszatartom de akkor megyek es kiengedem a wcn.. De suliba rosszabb.
2014. aug. 23. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Espumisan elvileg feloszlatja a nagy gázbuborékokat több kisebbre, és így azok fel tudnak szívódni. Én még nem próbáltam, de sokan dicsérik.
2014. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz jó minőségű probiotikumot szedni?

Nem egy dobozzal, hanem egy kúrát csinálni, legalább három hónapig. Végül is az nem árthat. Az Espumisan jó ugyan, de nem szünteti meg az okot, csak szétoszlatja a buborékokat, amiből valamiért túl sok termelődik.

2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maci 1 ***** válasza:
44%
addig jo mig az ember bir jokat fingani
2016. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maci 1 ***** válasza:
44%
van ojan hogy jonne a fing aztan tyar lett belole
2016. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!