Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy zuhanyzás...

Miért van az, hogy zuhanyzás után annyira viszketek, de csak a hátamon és a vállamon?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy allergiás vagyok a tusfürdőmre, de nem, mert mikor csak egy gyorsat zuhanyzok tusfürdő vagy szappan vagy akármi nélkül, akkor is.

2014. szept. 26. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet száraz a bőröd.
2014. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fejbőrom viszket hajmosás után kb 1 napig. Gondolom kiszárad a bőr. Szerintem a túl klóros víz teszi. Én a fejbőrömre is teszek kis balzsamot. Használj fűrdőolajat, hátha segít. De lehet patikában is kapni fűrdőkrémet.
2014. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha száraz a bőröm miért csak a hátam viszket?
2014. szept. 27. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Száraz a bőröd. Gyógyszertárban kérj mosakodókenőcsöt (vagy Vichy az ami még aránylag jó száraz bőrre), a hagyományos tusfürdőket hanyagold.
2014. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyan száraz mindenhol. Nekem is a hátam a problémás és a hasam.
2014. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hátam viszket állandóan, vegyéltestápolót és minden fürdés után jól kend be a hátad, nem fog annyira viszketni.
2014. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leet a víztől, bőrszárazságtól, ha testápolózés után sem múlik, akkor érdemes kivizsgáltatni, mert belső oka is lehet.
2014. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!! remélem segít valami szer rajta..
2014. okt. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!