Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nekem nagyon fontos a reggeli...

Karika48 kérdése:

Nekem nagyon fontos a reggeli zuhanyzás. Az esti meg azért, mert sokat izzadok. Olvastam, hogy sokat segít az esti alvásban, ha forró vízzel zuhanyzunk?

Figyelt kérdés
A védikus kultúrában háromszor fürödtek naponta. Ez nem azt jelenti, hogy 3 órát álltak a "zuhany" alatt. A nagywczés után kötelező jelleggel le kellett fürödni és még mindig így tesznek, mivel tisztátalannak tartják utána magukat. Így nem szoktak zuhanyzás nélkül templomba se menni. Luxos vagy nem a bide. Lehet helyette kancsót is használni, vagy lehet kicsi nagynyomású zuhanyrózsát felszerelni a wc mellé (én ilyet használtam) Sokkal kevesebb helyet kíván, és olcsóbb. A másik ami gáz a wcpapír használata a hátsó fertályon totálisan egyértelműen aranyér. A hasznos nedvességet is letörlőd onnan vele. Olvastam a baba törlőt az is szimpi. Lehet hülye példa, ha eszel egy lekváros sütit tiszta ragacs a szád és a kezed, utána mit csinálsz zsebkendővel megtörlöd vagy meg mosod inkább? Gondolom egyértelmű a válasz, akkor hát nagy wc után mért ne zuhanyozna le az ember vagy mért ne érné legalább a hátsó fertályát valami víz. Köszönöm hogy meghallgattál?
2011. máj. 11. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
nem értem mi a kérdés. a meleg víz ellazít főleg ha amúgy is fáradt vagy. segget meg mosson aki akar jó ötlet, de mi benne a különös?...
2011. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!