Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bizsergető érzés a fejben, a...

Bizsergető érzés a fejben, a szem körül halántéknál és a fül mellett feszülő érzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kedden egy pontban elkezdett bizseregni a fejem, aztán szép lassan terjedt a tarkóm felé, de csak a jobb oldalt.Este alig bírtam aludni, mert ahogy letettem a pánámra a fejem begörcsölt. Másnap reggel vettem be fájdalomcsillapítót, akkor elmúlt. UTána levő nap nem jött elő, majd rákövetkező nap, megint ugyen ez. Jobb oldalon a fejembe bizsergető, zsibbadó érzés, a szemem körül és a halántékomnál feszülő érzés. Csak a jobb oldalt és ez megy kedd óta. Sok mindenre nem tudok tippelni, hogy mi lehet, mert a fogam nem fáj, a fül vagy arcüreggyulladásnál szerintem nem jelentkezhet ilyen.Hova tudnék elmenni, hogy kiderítsék mi a bajom és szerintetek mitől lehet ez?
2008. aug. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre menj a háziorvosodhoz. Nekem is volt ilyen, de nekem csak 1 napig zsibbadt a homlokom meg az orrom, de az egész család hülyének nézett... :)
2008. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az arcidegekkel van gond. Menj el vele a háziorvoshoz nehogy rosszabb legyen. Nem akarlak megijeszteni, de én ismerek valakit akinek arcidegbénulása volt és hasonlóan kezdődött. De neked lehet h csak be vannak gyulladva.
2008. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja van hőemelkedésem. Kétszer voltam vérvételen, sebészeten, hasi ultrahangon. Mindenem negatív lett. A vizeletembe találtak baktériumot, de arra kaptam antibiotikumot.Ez kedd óta tart és a fejfájással kezdődött, a feszülés az csak 2-3 napja jött elő. Voltam már háziorvosnál. Mivel már majdnem mindenhova elküldött, most mondta hogy menjek el fül-orr-gégészetre hátha arcüreggyulladás vagy valami hasonló. Meg mondta, hogy menjek el fogorvoshoz, mert fog is okozhat ilyet. Jah meg neurológiára. Ott egyébként mit csinálnak, mert arról még nem hallottam. A bénulással kicsit megijjesztettél. =S Tudom mozgatni az arcoat, számat, szememet, csak feszülő érzést kelt. Remélem nem az lesz, de legjobban a fejzsibbdás idegesít =S Amúgy 16 éves vagyok, azért kérdezem tőletek, mert fogalmam sincs mitől lehet az ilyen. És köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 10. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Bénulásod valószínű hogy nem lesz, de lehet hogy begyulladtak az idegek, ezért a húzó érzés.
2008. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!