Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek mi vált be migrénes...

Kinek mi vált be migrénes fejfájásra?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Cataflam, és hideg vizes borogatás, sötét, csendes szoba...
2014. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Esetleg próbálta már valaki a Sinol orrsprayt?
2014. szept. 30. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vmilyen fájdalomcsillapító és pihenés. Egyetlen egy alkalom kivételével viszont mindig csak az idő segített, addig szenvedtem amíg pár óra alatt el nem múlt. Legutóbb viszont sikerült hamar "elkapni", amikor csak gyanakodtam a migrénre, vettem be fájdalomcsillapítót és lefeküdtem aludni 1 órára. Amikor felkeltem, semmi bajom nem volt. De sajnos elég ritkán kivitelezhető az alvás ezekben az esetekben :D
2014. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hatóanyag a kapszaicin, hát...nem tudom... az erőspaprika hatóanyaga. Szerintem amikor valakinek igazán erős migréne van, nem kívánja az orrába fújni az erőspaprika kivonatát...
2014. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tudom, hogy a legjobb a sötét szobában való fekvés, csak hát ezt a hétköznapokban elég nehéz kivitelezni :D Utolsó, igen én is pont emiatt kérdeztem, hogy az erős paprika kivonat mégis hogyan segítene pl hányással, látásproblémákkal tarkított migrénnél
2014. szept. 30. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!