Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a LEGRÖVIDEBB idő ami két...

Mi a LEGRÖVIDEBB idő ami két vérvétel között mindenképp el KELL, hogy teljen?

Figyelt kérdés

Sztori: ma voltam vérvételen, de aminek során 2 orvos adott vérvételi beutalót. Ezt lebeszéltem a vért vevő nagyon idős, tapasztalt vérvevő nővel, hogy egybe leveszi és kielemeztetni, ne kelljen már rövid időn belül egymás után 3x vérvételre mennem.


Viszont még egy speciális vérvételre valamikor sort kell kerítenem, amire nem a lakóhelyemen, hanem Bp-en kerül majd sor.(és csak ott kerülhet rá sor!)


Kérdés, mi a legkorábbi időpont, ha ma voltam vérvételen, amikor erre a speciális vérvételre legelőször, legkorábban sor kerülhet. 4 kémcsővel vettek le, ha ez számít.



2014. okt. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kikötés, 4 kémcső nem vészes mennyiség. Maximum szólsz, hogy a másik karodból vegyék.
2014. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudok még, hogy a Bp-i vérvételen mindössze 1, azaz egy kémcsővel vesznek, mert valamit tesztelni akarnak rajta, ilyen kísérleti dolgot... egy kémcsőnyit akár holnap is adhatnék ezek szerint Bp-en?
2014. okt. 2. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor te jónak látod
2014. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a jövő héten mennék
2014. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármikor mehetsz. Nem kell várni.
2014. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: értem, ezt meg is fogadom, asszem.
2014. okt. 2. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs időponthoz kötve a legtöbb helyen/max sorszám van, esetleg előre kell időpont/, de Te spec. okból mész, így szerintem bármikor...
2014. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!