Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baja? Találkozott...

Mi lehet a baja? Találkozott valaki hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap egy óra alatt 2x ájult el."szerencsére" a kórházban.8óra sürgősségi várakozás után fej ct,vérvétel után megállapították,hogy nincs semmi baja,leesett a vérnyomása és ennyi.Szédül,hányingere van./nem terhes/
2010. jan. 22. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmondtad. Leesett a vérnyomása. Akkor mi a kérdés? Ilyen előfordul, hogy egyik napról a másikra meghülyül valakinek a vérnyomása. Egy haveromnak is ez volt.
2010. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos frontérzékeny. Egyébként tegnap nekem is leesett a vérnyomásom 95-re!! Az ájulás környékezett, ittam egy erős kávét, és valamelyest felvitte. Ez bárkivel előfordul.
2010. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nagy volt a para,mert még nem volt ilyen.Idegosztályra akarták befektetni!
2010. jan. 22. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
mint sokan te is ugy vagy vele h idegosztály az valami megpecsételö billog lehet. megsugom a pszichiátria az amitöl "megpecsetel" a tárdadalom es nem a neurologia
2010. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom. Szédelegtem pár napig, de semmi extra, aztán bevásárlás közben elájultam. Mivel jobban lettem, és saját lábon haza is mentem, fölöslegesnek láttam kórházba rohanni, csak kicsit gyengének éreztem magam... Hétfőn azért elmentem a háziorvosomhoz, aki neurológiára és kardiológiára is utalt rögtön. A neurológus egy hét után elküldött, hogy túl stresszes vagyok és szorongok, menjek pszichiáterhez. Amikor kimondta leesett az állam, anyu meg szabájosan a képébe röhögött. Pont életem egyik legboldogabb életszakaszában voltam, köszönöm mostanában baromira feszült vagyok, mégsem ájuldozok...

Szóval jött a kardiológia, ahol megállapították, hogy az egyik szívbillentyűm kicsit nyúlva zár, illetve sok ácsorgás után néha leesik a vérnyomásom. Többször, több napon keresztül mérték, hogy pl mennyi ez az idő, stb... átlagban 15-20 perc volt. A doki nagyon rendes volt, azt mondta lehet ettől természetesen, nem kell megijedni, ha úgy érzem ájulnék, akkor guggoljak, vagy üljek le azonnal, ha tehetem igyak kávét, ennyi. Azóta együtt élek vele, ugyanúgy mint mielőtt megtudtam mitől van, a különbség, hogy már tudom hogy nem kell megijedni tőle, mert az esetek többségében ha érzem hogy kezdek szédülni leülök, és pár perc után elmúlik.

2010. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!