Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés után fehéres...

Szeretkezés után fehéres zselé szerű anyag jön ki belőlem, ez normális? Óvszerrel szeretkezünk és van olyan ily h az aktus után nagyon csíp, találkozott valaki már hasonló dologgal? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
orvos?
2009. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,csak kiváncsi lennék mi ez,hátha másnak is volt ilyen!
2009. júl. 28. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
majd az orvos megmondja, ott kiváncsiskodj :D
2009. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de ge cik vagytok. idejött kérdezni vmit, ti meg szokás szerint csak annyit tudtok mondani h orvos...inkább ne írjatok, ha szart sem tudtok neki mondani, csak jöttök folyton ezzel az orvos szöveggel.


amúgy nemlehet h peteérésed van? mer olyankor olyan trutyis a folyás.

nijncs allergiád az óvszerre?

esetleg gombád? nem szokott viszketni? folyás nem darabos?

2009. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,erre gondoltunk a viszketés terén h lehet allergiás vagyok a gumira,létezik olyan gumi ami allergiásoknak jó? A fehéres dolgonál meg arra gondolok h vmi fertőzés,mert ki nem folyik csak az ovszer olyan mindig,megijedtünk,de rájöttünk h az belőlem van
2009. júl. 28. 12:37
 6/8 A kérdező kommentje:
csak h miért van ez a kérdés és ez nyugtalanít.Ezért kérdeztem h másnak hátha volt ilyen és az tudna segiteni
2009. júl. 28. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
ha viszket is, és az a trutyi az óvszeren van, akkor sztem gombád van. de ha csak akkor viszket amikor szexeltek, akkor allergia. lehet kapni latex mentes gumit, olyat keressetek.
2009. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. júl. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!