Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek 76kg nem kevés a...

Szerintetek 76kg nem kevés a 195cm magaságomhoz képest? Szeretnék egy kicsit felhízni de nem tudok hiába eszem annyit mint az állat, egy kiló se megy fel rám.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, kérd ki a házi orvosod véleményét, hogy mit ajánl, amitől híznál. Barátnőm is vékony ő 168cm és 48kg ő valami étrendkiegészítőt eszik és valamikécske ment rá.
2010. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem még pont tűrhető, én pont 2 méter magas vagyok, és olyan 75-80 kg és én is hasonló cipőben járok mint te :) 15\F :D
2010. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte naponta van ez a buta kérdés. A válasz pedig nem és nem! Vegyétek már végre tudomásul, hogy soványnak lenni ajándék. Én is sovány vagyok, és közel ötven évesen tíz kilómétereket futok hegyre fel is, rendben van a vérnyomásom, a vérzsírszintem, 60 a pulzusom stb. Az apám még soványabb, ő 76 éves, teljesen jól mozog, 120/80 a vérnyomása, soha semmi komoly baja nem volt.


Ez a mesterséges hízás meg a halálom. Ha annyit eszel, mint egy állat, azzal azért előbb-utóbb tönkre fogod tenni magad, mert a szervezetedet felesleges terhelésnek teszed ki folyamatosan.


Na most ebben a helyzetben két dolgot javasolnék:


a) Egy pszichológust; na jó, ezt nem komolyan mondtam, de azt komolyan mondom, hogy tanuld meg elfogadni magad. Ez is egy teljesen normális alkat, rengeteg ilyen ember van a világban, és nekik sokkal könnyebb az életük a szó szoros és átvitt értelmében egyaránt.


b) Ha esztétikailag zavar ez a dolog, ami azért valamelyest érthető, akkor csak a sportolást tudom javasolni. Mivel sovány vagy, neked ez is alapból könnyebben megy. A futás nagyon jó és fontos alapnak, aztán meg úszás, torna a felsőtestre, vagy ami tetszik. Ettől jobban fogsz kinézni még soványan is, pár kilót fel is vihet, de a cél nem a kilók felszedése, hanem az egészség.

2010. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

gyors az anyag cseréd .én lány vagyok ..úgy 180 cm .és 55 kiló ..rengeteget eszem én is ..de nem jön fel rám szinte semmi ..amúgy az se mind1 h hány éves vagy ?

szóval ? :D

2010. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ràd férne még 5kg kb.,de a vékony emberek sokkal fittebbek!
2010. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
dettó ugyanebben a cipőben járok, én 192 cm vagyok és olyan 77-78kg körül mozgok, viszont én direkt nem is tömöm magam, annyit eszek amennyi jól esik rám se jön fel semmi, rendszeresen sportolok és ez így jó is. 3.-adik válaszolóval teljes mértékben egyetértek. 18/f
2010. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!