Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van/volt velem? Úgy éreztem...

Mi van/volt velem? Úgy éreztem az utcán este, hog alig kapok levegőt, a gyomromat meg mintha valami állat karmolta volna belülről, kegyetlenül fájt.

Figyelt kérdés
Az egy órás buszutat hazafelé úgy bírtam ki, hogy megpróbáltam elaludni, de addig mintha alig kaptam volna levegőt, mintha több kilométert lefutottam volna, úgy kapkodtam levegőért. Nagyon félelmetes volt. Nemrég értem haza, kicsit jobb, de a gyomrom még mindig rettentően fáj. Nem történt semmi rossz ma, egyszerűen csak így végződött a nap:(
2009. aug. 27. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikrohamnak néz ki. Ilyenkor zacskóba kell lélegezni, mert a CO2-s oxigénszegény levegő enyhíti a nehézlégzést. Hogy mért, az ne kérdezd.
2009. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!