Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha mindenféle...

Mit csináljak, ha mindenféle egészségügyi bajom van, de félek orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Szeretnék meggyógyulni, de félek az orvosoktól. Félek, hogy kiderül, valami komoly bajom van. Ilyen gondjaim vannak:

-évek óta viszket a nemiszervem, a folyásom is sárgás-barnás. Évekig kimaradt, elmaradt, de már jó ideje beállt havi rendszerességgel.

-egyre súlyosabb gerincferdülésem van.

-fogszabályozóra is szükségem lenne, bár ez a legkisebb problémám. Lyukas fogam viszont valószínű, hogy van.

-egy vérvizsgálatra is szükségem lenne, mert jó lenne tudni, cukorbeteg vagyok-e, vagy sem. (vannak tüneteim)

18 vagyok, évek óta nem voltam orvosnál, de most már egyedül is el tudok menni, mégis aggódom. Nem merek elmenni, mit csináljak? :(


2014. okt. 10. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik sem komoly baj és mindegyiknél jobb ha minél előbb mész, mert annál egyszerűbben kezelhető.

Gondolom nemszerved ha viszked és folyásod van, akkor gombás vagy, erre majd felír a doki hüvelykúpot és rendbejön, de ha elhanyagolod, akkor lehet belőle komolyabb baj is.

Gerincferdülést időben még rendbe lehet hozni gyógytornával, később már majd csak a fűző, vagy a műtét segít,

Lyukas fogad betömése pár perc, de ha nem mész, akkor már majd gyökérkezelni kell, vagy kihúzni.

Vércukrodat megméretheted sok gyógyszertárban is, vagy ilyen időközi szűréseken, de háziorvos is ad beutalót, és időben elkapva azt is lehet kezelni, nem lesznek szövődmények.


Tehát nem értem a gondodat, most még nincsenek komoly bajaid, mindet egyszerű lenne kezelni, de ha nem mész orvoshoz, akkor bekövetkezik az, amitől most félsz.

2014. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy vol kolléganőm ugyanígy érvelt. Az volt a veszte. 46 éves korában elvitte a rák.
2014. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!