Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hullafáradt vagyok, mit...

Hullafáradt vagyok, mit csináljak? Beleőrülök!

Figyelt kérdés

Kb 6 éve tartó problémám ez, most megint nagyon rossz. Sosem alszom ki magam, hiába alszok 7, vagy 12 órát, semmi sem jó. Képtelen vagyok gondolkozni, olvasni, tanulni, annyira fáradt vagyok egész álló nap!

A vérképemmel minden rendben, az étkezésemmel is, most elkezdtem sportolni újra... De ez sem vált be, mivel edzés közben is próbálok nem elaludni. Az egész életem ennyiből áll...


Nagyon el vagyok már keseredve.. Zöld tea, kávé, ginseng, az égvilágon semmi sem használt..


2014. okt. 15. 15:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nyáron diákmunkáztam, napi 6 órában. Nem volt fizikai munka, én mégis annyira elfáradtam, hogy hazaértem, utána egyből aludnom kellett, mert fájt a fejem.

Ha már tényleg alig bírom, jön a migrénes fejfájás. Mostanában nagyon gyakran:(

2014. okt. 15. 15:34
 2/15 csabika1971 ***** válasza:
Próbáltattad már kivizsgáltatni?
2014. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van valami lelki problémád? Vissza tudsz emlékezni, hogy mi változott ahhoz képest amikor még nem érezted ezt a fáradtságot? Környezetváltozás, stb?

A vérkép nem tudom kimutatja-e pl. a magnéziumhiányt és egyéb ásványi anyagok hiányát. Mondjuk azt tudom, hogy a vasat kimutatja. Vagy le kéne cserélni az ágyadat, mert azzal van baj, vagy a hellyel, ahol az ágy van, ki tudja.

2014. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A kivizsgálás egy vérképig tartott, majd ajánlottak pár dolgot, pl ginseng, ilyesmik, de nem lett jobb.

Magnéziumot naponta iszok 400 mg-ot, ha nem iszom, görcsölnek az izmaim.

Semmilyen változás nem történt, általános suli utolsó évében kezdődött, a középsulit imádtam, most is boldog lennék, ha nem lennék ennyire fáradt. Lelkileg is 1 éve tényleg minden rendben

2014. okt. 15. 15:42
 5/15 csabika1971 ***** válasza:

Tünetek meg nem szűntével menj vissza a háziorvosodhoz, és kérj tőle ez miatt részletes kivizsgálást.

Ezzel csak még az első kört futottad meg, és az a vérkép.

De mivel változás nem történt tovább kell lépni.

Minden jót.

2014. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Voltam, de semmi jót nem mondott.. Nem ismerem nagyon, de ahogy észrevettem, nem szeret gyógyszereket felírni meg vizsgáltatni..

De akkor lehet elmegyek már holnap..

2014. okt. 15. 15:51
 7/15 csabika1971 ***** válasza:
Úgy értettem nem vele vizsgáltatni magad, mert annak nincs értelme. Hanem kérj valahova beutalót, valami komoly intézménybe ahol ennek utána tudnak járni.
2014. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány!Szedj magnéziumot!
2014. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szedek amúgy multivitamint, d-vitamint, és ezen felül még a 400 mg magnézium..
2014. okt. 15. 16:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami felszívódási zavar, lehet, hogy hiába szeded őket. Sétálgatni, kirándulni szoktál (ér napsütés?)? Próbáltad azt, hogy nem eszel szénhidrátot, hanem csak napokig fehérjét és zöldséget? Mert pl. én amikor ilyen kesz, süti, tészta, kenyér féléket eszem, totál fáradt leszek. Amikor meg húst zöldséggel és reggelire tojást, akkor sokkal energiadúsabb vagyok. Néha csinálok ilyen pár napos kúrát és olyankor szétrobbanok olyan aktív leszek. De azért kérj az orvostól tényleg beutalót, mert nagyon sokféle oka lehet ennek.
2014. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!