Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem állandóan...

Doruss kérdése:

Mitől fájhat a fejem állandóan? Beleőrülök.

Figyelt kérdés

Már hetek óta majdnem minden nap úgy kelek, hogy fáj a fejem. Sokszor nem is olyan vészes, de mostanában egyre rosszabb, egész nap nagyon fáj és hogyha mozgok, pl. tesi órán, vagy mikor gyaloglok hazafele, úgy lüktet, hogy megőrülök. Egyébként frontérzékeny vagyok, de mostanában nem csak frontkor fáj. Valósággal megkeseríti az életem.

Mitől lehet ez? A vérnyomásom rendben van, és naponta megiszok kb. 2 liter folyadékot. És mielőtt bárki leszólna, nemsokára megyek orvoshoz, de addig is jó lenne, ha lenne valami sejtésem, hogy mitől lehet...

15/L


2011. máj. 24. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet szervi oka pl. szemészeti, fülészeti. lehet, hogy szemüveg kell. Lehet krónikus orrmelléküreg gyulladásod, középfülgyulladásod stb

De lehet szorongás, félelem, depresszió, fáradtság, kimerültség.


Majd a kivizsgálásnál kiderül.

2011. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy nem eszel cukrot és fehérlisztes kaját, nekem is ilyen tüneteim voltak és kiderült,hogy inzulinrezisztencia.14 évig hitték,hogy frontérzékeny vagyok, zabáltam az algopirynt.Mióta kezelnek, 3 havonta egyszer fáj.
2011. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, majd kiderül a kivizsgáláson... szemproblémám biztos nincsen, mert nem rég voltam szemészeten, megnézték és semmi baja. Meg szerintem lelki oka se lehet.

Hát, azért remélem nem inzulinrezisztencia...

2011. máj. 26. 07:50
 4/5 anonim válasza:
nos, mi volt az orvosnál?
2011. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk a háziorvosnál, és azt mondta, valószínűleg csak kimerültem, és várjunk, ha nem múlik el, akkor kérjünk időpontot kivizsgálásra. De most nyári szünet lett, kicsit kipikentem magamat és azóta se fáj, szóval lehet, hogy csak egy kicsit túlhajtottam magam (:
2011. jún. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!