Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért hányok folyamatosan?

Miért hányok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Második napja hànyom. Bármit eszek, iszok kihànyom. Pròbàltam már, hogy teàt iszok apró kortyokba, de egy idő utàn azt is kihànytam. Mivel tudom elmulasztani ? :(
2014. okt. 18. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld a dedalont! az orvosnál miért nem voltál?
2014. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretek bemenni ügyeletre nagyon bunkòk a dokik. :(
2014. okt. 18. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az ügyeletes tud adni egy injekciót, ami elmulasztja a hányingert, az is valószínű Dedalon lesz. utána pedig ki kell vizsgálni, hogy mi a gond. A folyamatos hányás kiszáradáshoz vezet, ami egy nagyon veszélyes állapot, Nem részletezném, keress rá a google-ban! De annyi biztos, hogy jobb ha kicsit megijedsz és komolyan veszed -----> elmész az orvoshot, akár most is, az ügyeletre.
2014. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is csak azt tudom ajámlani mint az első válaszoló. Nekem is volt már ilyen bajom és elmentem orvoshoz ott meg adtak szurit
2014. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én petróleumot ittam emésztési zavarokra és bevált :)
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is hasonló állapotban voltam néhány hónapja. A legjobb az lesz, ha elmész az orvoshoz ;).
2014. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben elnézheted, ha bunkók veled :D Később nem reklamálhatsz sehol, hogy tönkrement az egészséged, mert nem mentél el az orvoshoz, mert ott bunkók veled.
2014. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

cerucalt adnak, nem daedalont

talán influenzás vagy, én akkor hánytam egyfolytában.

mondjuk nagyon rosszul is voltam, nem tudtam volna ide írogatni.

2014. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Írásodból nem derült ki, hogy nő vagy férfi vagy? Én anno akkor hánytam folyamatosan, mikor terhes lettem. De olyan durván, hogy volt olyan hét, hogy semmi nem maradt meg bennem.
2014. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de 100% nem vagyok terhes.
2014. okt. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!