Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüsszögök és folyik az orrom,...

Tüsszögök és folyik az orrom, semmi más bajom nincs. Létezik ilyen megfázás?

Figyelt kérdés
Semmi más bajom, nincs, persze a torkom ki van száradva, és be vagyok rekedve, de ez mind a tüsszögéstől. olyan, mint az allergia nyáron, nagyon idegesítő!!! van ilyen megfázás? mit tegyek magammal, hogy megszűnjön az idegesítő tüsszögés?
2010. jan. 25. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű nátha. Rhinathiol orrcseppet vegyél, befújod az orrodba, utána tüsszögsz egy jó 2 percig folyamatosan és utána abbahagyod. Aludj sokat, légy ágyba és esetleg ihatsz Coldrex-et vagy Neo Citran-t. És szedjél 1000 Mg-os C-vitamint.
2010. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnapmár vettem rinathiolt... amúgy is múlik már a náthám, nemtom ez segít-e abban, hogy a tüsszögési inger is alábhagyjon... ráadásul ma randim lesz, és hogy néz az ki, ha szörcsögve megyek oda??:(
2010. jan. 25. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát randira betegen ne menjél! Egyrészt mert neked is rossz, meg kellemetlen lehet valóban a másik félnek ha szürcsögsz meg tüsszögsz jobbra-balra, arról nem is beszélve hogy ő is elkaphatja. Halaszd el:-)
2010. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már kifelé jövök belőle. ma még asszem nem is tüsszögtem egyáltalán. de estére mindig rosszabb. nem akarom elhalasztani, mert hat hete várok rá :(
2010. jan. 25. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami felsőlégúti nyavaja. Nálam ez évente egyszer előjön.
2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!