Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha naponta (van, hogy többször...

Ha naponta (van, hogy többször) kiverem a farkam (addig verem, amíg ki nem folyik belőle a sperma), abból lehet valaha valami bajom/hátrányom (pl. : impotencia)?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nagyon kanos vagyok, csak nincs barátnőm, akivel elintézhetném.
2010. jan. 20. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
nemnagyon, de azért ne verd véresre a farkad :D
2010. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
45%

Öcsi még is hány éves vagy?..

FIgyi a maszturbáció jó dolog oké, aláírom, de azért nem kell naponta csinálni, pláne nem naponta többször... Nem azt mondom h egyáltalán ne, de mondjuk hetente 2-3 max 4 alkalom miért nem elég? Nincs más ami lekössön? Tanulj bakker, azzal még viszed is valamire, és ne folyton a farkad után járjon az eszed. Különösebb bajod ugyan nem származhat belőle, de ha neked az kell h majd amikor lánnyal csinálod nem lesz olyan élvezetes, mint matyizgatni (nem mész el, és a lánynak lesz szar), akk ne várd h hűde hamar legyen barátnőd.. A lányok amúgy sem csípik a hokibajnok srácokat, akik a normális mennyiségnél túllőnek a célon...


17/l

2010. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
54%

16:05-ös

Én legalábbis nem bírom ha egy pasinak csak a farka körül jár az esze...

2010. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Figyelj az h sokat csinálod nem olyan jó! Azért mert nem fogod élvezni a sex-et és csak arra vársz hogy valaki kiverje. Am nem tudom mennyi idős vagy de ha van már sperma 14 fölött vagy... Szerezz egy csajt. Igazából szerintem nem lesz gond vele csak akkor ha 10 éven át folyamatosan csinálod! De addigra simán lesz csajod akivel elintézheted! :) Kitartás! És úgyis találsz valakit! :D
2010. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle bajod. Csináld csak majd leszoksz róla.
2010. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Kitartás! És úgyis találsz valakit! :D

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06"


nekem is ezt mondták és még most sincs senkim...

21F

2010. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nem ismerek sajna semmi olyat.

Különben már 11 évesen volt spermám.

2010. jan. 20. 18:11
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
De te meg (16:05) 17 éves kislányként miért vagy ilyen okos? Semmi baj nem lesz attól ha naponta akár kétszer kiveri. Ugyanúgy lehet mellette tanulni, dolgozniö, hibival foglalkozni. A szexuális életében sem lesz semmi rendellenesség.
2010. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
50%
Nemtudom 18/F napi szinten, van amikor többször is, nemrég veszítettem el a barátnőmet..:( :) szerintem nem probléma, mint tudjuk ha a f*sz feláll az ész megáll...:) utánna meg legalább már higgadt vagy:)
2010. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Figyelj te döntesz arról hogy mit csinálsz!

Akarod többször akarod csak egyszer.

Csak azért jusson idő másra is.!

2010. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!