Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert öklendezik? Tapasztaltat...

Miert öklendezik? Tapasztaltatok esetleg hallottatok hasonlo esetröl?

Figyelt kérdés
Kisfiam 21honapos.Kb 2hete elkezdett öklendezni.Csak ugy,nem volt beteg vagy valami.Egyszer ketszer meg hanyt is.Azota csak ha rajön öklendezik parat,de nem hanyt.Nem ertem mitöl van.Eszik rendesen, iszik is.Sajnalom szegenyt mert tudom, hogy milyen kellemetlen erzes, ha rajön az az inger...
2011. aug. 24. 14:03
 1/5 nittababy ***** válasza:
hát én ilyet még nem halottam de mindenképpen vidd el orvoshoz hogy nézzék meg neki mert szerintem nem jó kedvéből csinál ilyeneket!!
2011. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem lányom van, és ő azóta öklendezik, (illetve akkor) ,mióta bilibe, wc-be pisil. Megérzi a saját pisije szagát, és öklendezik. De csak reggel!!! Más napszakban nem.


Illetve még akkor szokott, mikor hajszál kerül a szájába. De egy jó ideje már mondja is, hogy haj van a szájában :)



2,5 éves.

2011. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én kisebb gyereknél ismerek ilyet. ő fél éves korától máig (most 14 hós) öklendezik, ha olyan kedve van. általában evéskor (nem szeret enni). eleinte azt hitték, 1-1 étel okoz ilyen hatást, de úgy tűnik, nem az étel, hanem valami pszichés állapot okozza, valahogy ezzel tiltakozik és ezzel éri el amit akar.
2011. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy az etelnek van valami köze a dologhoz, mert en is eszrevettem, hogy ha kinyitom a hüttöt, vagy eppen ranez az etelre, vagy erzi az etel illatat(szagat), akkor csinalja ezt.De nem hinnem hogy tiltakozna az eves ellen, mert ma pl. ebed keszites közben jött ra az öklendezes pedig ehes volt es evett is szepen.Vagy ma kerte a kakaot es mikor öntöttem a tejet a poharba rajött megint az öklendezes es odatartottam neki a poharat es mar itta is,ugyhogy nem hiszem, hogy valamifele tiltakozas lenne...bar mar nem lepödnek meg semmin...elvigyem orvoshoz?

Köszi a valaszokat.

2011. aug. 24. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el és írd majd meg, mi volt. legfeljebb megnyugtat, hogy semmi komoly :-) azért utánajárni megnyugtatóbb lenne
2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!