Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám, akinek...

3 hónapos a babám, akinek hasonló korú babája van, hogy öltözteti ezekben a tavaszi napokban? (nálunk tegnap 19 fok volt) Be is takargatjátok őt? Hallottatok olyat, hogy lehet esetleg hőemelkedése, ha túl van öltöztetve, és melege van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 2 hónaposak vagyunk, h.ujjú body, ujjatlan plüss rugi, zokni, vékonyabb sapka és overál volt rajta tegnap, mózesban sétálunk, az ernyő fel volt hajtva és a tetejére való "zsák" is rajta volt, takarót nem használtunk.

Én sem tudom igazán, mit is kellene ráadni, néztem, nem volt meleg a kis nyaka. Én ezt az ernyőt nem tudom meddig kell felhajtani és a "zsákot" rátenni.

2010. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Három lányom van,és azt tudom neked tanácsolni ha nem fúj a szél de 19 fok van akkor elég ha trikót,polót,vékonyabb hosszú újjú pulcsit ,pamut nacit vagy egybe rugdalozót( a lényeg,hogy a dereka jó melegbe legyen),és egy tavaszi kis kardigánt +sapit asj rá!A takaró fontos nyugodtan terítsd rá!Ő még nem mozog,nem futkáeozik nincs ami"kimelegítse"!!

Attól pedig ne félj,hogy hőemelkedése lenne ilyen időben attól,hogy betekarod.A baj akkor kezdődik mikor pl.30-40 fokba zárt autóba marad a baba!

Gratulálok a babádhoz és minden jót kívánok!

2010. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi tegnap 3 hósommal így voltunk kint: h.újju body, vékonyabb plüss rugi, vastag kantáros naci, pamut kapucnis kiskabát és betakartam. Nem hiszem hogy melege volt. Ja és vékony kissapka.
2010. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kisfiam, tegnap volt rajta egy hosszú ujjú body, harisnya, nem bélelt kantáros farmer, ezen egy vékony hosszú ujjú kis fölső, egy kocsikabát, szintén nem túl vastag,tavaszi füles sapi. Ja és kocsi cipő.

nem fázott és nem volt melege. A nagyobbamat ilyenkor, (szintén téli baba) hajlamos voltam túlöltöztetni. Nem kell, még akkor sem ha ők nem mozognak.

2010. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!