Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek hisztis és ne akadjak ki mindenért?

Figyelt kérdés
A barátom lassan elhagy engem mert ilyen vagyok, szeretnék változni de nem tudom hogy :( segítsetek nekem légyszives!!!!
2010. jan. 26. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre neked kell rájönnöd hogy hogyan tudsz megváltozni, de ha tényleg ennyire hisztis vagy és minden baromságon fennakadsz kíméld meg magadtól a barátodat.
2010. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elgondolkozni, hogy miért vagy ilyen. Én akkor voltam rettenetesen hisztis és elviselhetetlen a barátommal, amikor már nem akartam járni vele. (nem szándékosan) Szóval gondolkodj, hogy miért. Stressz, vagy valami..
2010. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy az vagy, akkor ár nem kellene gondot okoznia... de talán csak bemagyarázod magadnak, hogy ilyen vagy és kész, ezen nem tudsz segíteni, és innentől klezdve mosod kezeidet a tetteiddel kapcsolatban.
2010. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen..kielégitőek a válaszok???? Hát nem nagyon..

Sajnos én is ugyan igy vagyok, annyi különbséggel , h nem hagynak el:)) mert szegénykém kénytelen volt megszokni. Én változni nem tudok, hiszen az idegeimet nem tudom kontrolálni, én nem szeretnék midnnere felveszni, de ha geyszer felveszek akkor ez van:)) Én az én problémámat kiskoromra vezetem vissza..a gyerekkoromra..meg ilyenekre. Vagyis én egy ilyen környezetben nöttem fel. Persze attól, hogy nem lehet kontrolálni attól még vissza tudom fogni magam..pl amikor a párom valami olyant csinál, akkor veszek egy mély levegőt és akkor gondolok valami szépre, hogy "Ohh nem baj na, szerencsére h csak ennyi lett, vagy nem baj nah majd megcsinálom én helyette 2 perc alatt és még jobb is lesz.." meg ilyenek.

2010. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
07:46-es vagyok. És még az a probléma velem, hogy (talán én még erre fogom..de senkinek sem mondtam el:))) nem volt testvérem..és nagyon sokat voltam egyedül, persze amikor nem a barátaimmal voltam..és rengeteget gondolkoztam és figyeltem az embereket ahogy viselkednek meg ilyenek..és persze sokat álmodoztam a tökéletességen (élet, család, gazdagság..mi volna ha..:))ilyen hűlyeségeken ) és ez most befolyásol nagyon, mert nézem h ezt most nem igy kellene hanem ugy mert ezt igy szokták és igy kell jó legyen...Szóval oda akarok eljutni, hogy nagyon sok dolog fontos számomra és tudok hisztizni érte, amikor más azt észre sem veszi és nem is érdekli..Na persze ezen is aztán nagyon ki tudok akadni:))
2010. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meditálj! Nekem nagyon bejött.

24/L

2010. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szedj egy kis Magne B6 ot, 1-2 hónapig. Erősíti az idegeket.

Meditálj, határozd el magadban reggel, hogy milyen szeretnél lenni. Nem húzzod fel magad apróságokon, nem fogsz kényeskedni, nem mész bele medő vitákba, és akkor is engedsz a párodnak, ha nincs igaza.

Este lefekvés előtt meditálj ismét, és gondolkozz el mennyire sikerült, tűzz ki új célokat.

Nem fogsz egyik napról a másikra megváltozni, de ha apránként változol pozitív irányba.


7:46 nak üzenem, azt te csak gondolod, hogy elviseli. Nem egy pasit ismerek, aki nem csalta a barátnőjét, a kislány így is folyton féltékenykedett, folyton szekálta, ha csak rajta felejtette egy lányon a tekintetét. Mi lett a vége?

A srác elment kurv@zni, félre kefélni, olyan címszó alatt, ha már kap, akkor jogosan kapjon!

Ésszel élj!

2010. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8:20-nak!!!Ki beszélt féltékenységi jelenetekről????? Soha nem voltam féltékeny én se és ő se. A hisztikre és a hirtelen felmérgelődéseimről irtam amiket elvisel....S ő is tudja, hogy nem akarom, mert mindig bocsánatot kérek tőle ha esetleg egy picit magasra sikerülne a hisztim:)
2010. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!