Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok állandóan fáradt,...

Mitől vagyok állandóan fáradt, nyűgös és hisztis, még akkor is, ha nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje van ez. Magne b6 és a sport segítene?
2011. szept. 5. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy vérvétel segítene. Ez lehet vérnyegénység vagy pajzsmirigy alulműködés is.
2011. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérszegénység. Írni azt nem tudok...:D
2011. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináltas vérképet, én vérszegény voltam, fáradt voltam és a Béress csepp segített c-vitaminnal és Folsavval.
2011. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem rég voltam. pajzsmirigyem oké, a vasam meg szintén..
2011. szept. 5. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?Szedsz fogamzasgatlot?Mas problemak?Mikor voltal nögyogyasznal(gondolom nö vagy),lehet a hormonhaztartasod van felborulva,azt is meg kellene nezni,el kellene beszelgess a haziorvosoddal,majd ö kideriti,gondolj at mindent,ami fontos lenne.
2011. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok. jelenleg kompressziós galaktoreától szenvedek, a ciklusom is megváltozott(1,5 havonta jön meg, de én ennek örülök). nőgyógyásznál meg már 1 éve voltam.
2011. szept. 5. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
és fog.gátlót kb 1 éve nem szedek, mert le lettem tiltva róla.a hormonokat meg már megnézték és azzal is minden rendben volt.
2011. szept. 5. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi folyadékot iszol naponta? A vízhiány is okozhat ilyet.

A magne B6 + mozgás, biztos jó hatással lenne rád. Az is lehet, hogy vitamin vagy más ásványi anyag hiányzik a szervezetednek.

2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!