Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek hülye vagyok?...

Szerintetek hülye vagyok? Vagy mért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan attól félek hogy meghalok... ha már fáj egy picit valamim akkor egyből arra tudok gondolni hogy valami súlyos betegségem van és meg fogok halni :( ez mért van? most is ma elkezdett fájni a hátam és egyből arra gondolok biztos tüdőrákom van és azért fáj... amugy nekem szivritmus zavarom van és amikor az előjön akkor nagyon meg ijedek hogy most vége meghalok ez a vég... tudom tök gáz ez az egész de mért van ez velem? keressek fel szakembert vagy mit csináljak?

2014. nov. 3. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen kérj beutalót kardiológiára! Ott pedig kérj időpontot szív ultrahang vizsgálatra. A szívritmus zavart mindég ki kell vizsgáltatni. Szívbetegség pánikbetegséget is okozhat és fordítva is igaz.
2014. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy akkor van szívritmus zavarod, amikor dohányzol, kávézol, kólázol, vagy energia italt iszol. A hátadat meg azért húzod meg, mert nem nyújtod meg az izületeidet mielőtt mozogsz. A sportolók sem véletlenül nyújtanak, vagy bemelegítenek mielőtt elkezdenek balettozni, különben komoly sportsérüléseket szereznének a hirtelen mozdulatoktól.
2014. nov. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem cigizek soha nem is cigiztem, alkoholt nem iszok kávét meg utálom még a szagát is energia italt sem szeretem... nem élek ilyenekkel... :( a szivritmuszavarom akkor kezdőtödd mikor terhes voltam akkor olyan súlyos volt hogy el is vitt a mentő mert rosszul lettem. azóta rettegek nehogy megint legyen de csak csak előjön de nem olyan naagyon mint akkor amikor az első volt :( :( ilyesztő nagyon...
2014. nov. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!