Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehetek olyan hülye,...

Hogy lehetek olyan hülye, hogy mindig veszek egy doboz cigit mert megkívánom, elszívok egy pár szálat, majd rájövök rossz dohányozni, és kásőbb ismételten veszek cigit?

Figyelt kérdés

Oda adom a maradék cigit valakinek, majd pár hét múlva megint kedvem támad cigizni...


Normális vagyok?



2014. szept. 22. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet csak a szertartás tetszik.
2014. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális :D ezt akartad hallani?
2014. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

"majd rájövök rossz dohányozni"

Szerintem jó dolog dohányozni....

2014. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

ahha, tuti jó dohányozni! elbutít :) gratulálok xD

nézz utána mit művel sejt szinten, kövesd végig a hatásmechanizmusát egészen a szájüregtől a sejtek működési szintjéig! (nem csak a tüdő, hanem az erek és az agy és a többi szövet is ott van!) és utána mondj ekkora baromságot előttem szóla! kérdező, te pedig tedd le! értelmetlen hülyeség az egész!

2014. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Imádom amikor anti dohányosok így aggódnak értem. :P


Tudod milyen jó érzés rágyújtani? Annál már csak a szex jobb!!!

2014. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lol, dettó igyvan, csak én pénzért adom el a maradék szálakat 50ft/darabjáért, haverok már röhögnek rajtam, hogy jövőhéten ugyis veszek xdd

én most e-cigibe akarok befektetni egy 10-est. szerintmem jó dolog a cigi, csak qva irritáló a bűze.

2014. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy!!! És amit most lefogok írni bármennyire is meglepő lesz, de igaz, hogy a viselkedésed is teljesen normális.


Igen, dohányozni tényleg ROSSZ! De anno az elméd megtanulta szeretni, és mikor rágondolsz, az elméd a "dohányozni JÓ" gondolatként fogja beazonosítani...innentől már Pavlovi reflex...

2015. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!