Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért írják minden honlapon a...

Mért írják minden honlapon a cigiről? : A "light" /könnyű/ fehér cigik még ártalmasabbak a többinél, mert füstjét mélyebbre szívják. (A füstöt a kemény cigiknél is leszívják tehát ez önmagában hülye indok. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.Gyengét szívok,meg is halnék,hogyha pl töltöttel kéne próbálkoznom,szerintem az sokkal károsabb.De a legdurvább a dekkelés,amikor a dekkek dekkjének a dekkjét töltöd meg és azt szívod el.
2012. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a dekk, meg a dekkelés?
2012. okt. 27. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
börtönszlen ha valaki eldob egy csikket amin marad pár slukk azt hivják dekknek
2012. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ráállítottak egy kreatív csapatot hogy találjon ki mindenfélét a dohányzás ellen ami csak belefér. Az okokat még nem tudjuk, de néha elég debil sztorikkal lehet találkozni, pl. rászokás az első szál után.


Amúgy arra tippelnék hogy a könnyű azért veszélyesebb mert hajlamosabb vagy több szálat elszívni egy nap, na meg ki tudja hogy lesz az erős dohányból (ugyanolyan ízű) gyenge, nyilván kemikáliák által. Normális leírást sehol se fogsz találni, a gyártók nem kötik az orrodra, az "ellenoldal" meg el van vakulva a saját kis háborúja miatt.

2012. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bizonyos értelemben, tényleg károsabb. Méghozzá azért mert tele van VEGYSZEREKKEL. Rákkeltő, undorító szarokkal. Egyébként meg a töltött/sodort cigi (filterrel) kevésbé káros, mert abban van a legkevesebb vegyszer.
2012. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!